piłka nożna

Zagraj w młodzieżową i młodzieżową piłkę nożną dla fitnessu

By May 26, 2020 38 Comments

Dzisiejsze media nadal ostrzegają nas przed bombami zdrowotnymi czekającymi na odejście, gdy coraz więcej młodych ludzi odwraca się od sportu na rzecz komputerów i konsol do gier. Gra w piłkę nożną oferuje nie tylko znane korzyści zdrowotne, ale także zapewnia dzieciom umiejętności i postawy, których potrzebują, aby odnieść sukces w późniejszym życiu.

W dzisiejszych mediach nieustannie przypomina nam się bomba zegarowa, która wkrótce wybuchnie, ponieważ dzieci nie są dzisiaj wystarczająco aktywne.

Istnieje tak wiele konkurujących rozrywek dla naszych dzieci, aby oglądać gry wideo, niekończące się kanały, a wszystkie te mogą prowadzić do siedzącego trybu życia, jeśli nie będą trzymane pod kontrolą.

Piłka nożna to piękna gra, w którą grają miliony młodych dziewcząt i chłopców (w wieku od 6 do 18 lat) na wielu kontynentach; Czy to na plażach w Rio, na tylnych ulicach dużego miasta, czy w lokalnym parku, znajdziesz kogoś, kto może kopnąć piłkę nożną.

W dzisiejszym społeczeństwie nastąpiła zmiana w bardziej zorganizowanej praktyce futbolowej dla naszych młodych zawodników. W poprzednich dniach przez każdy kawałek trawy lub rogu ulicy znajdowało się miejsce parkingowe i ubrania lub tornister szkolny, które służyły jako słupek bramki; Dziś jednak rządzi wiele dróg, a boom budowlany doprowadził do budowy domów lub mieszkań na tych samych trawnikach.

Bardziej ustrukturyzowane podejście jest zarówno dobre, jak i złe.

Z jednej strony młodzi gracze otrzymują ustrukturyzowany rozwój i szkolenie od ochotników, którzy pokazują im, jak prawidłowo się rozgrzać, rozwinąć umiejętności techniczne piłką i przejść do rozwoju kompetencji, gdzie wymagane jest podejmowanie decyzji i wykonywanie kompetencji. Ponadto zorganizowane małe gry trawiące podsumowują wszystko, aby zapewnić pełną naukę.

Jednak ustrukturyzowane sesje treningowe są często ograniczone do kilku godzin tygodniowo, więc co robią dzieci po zakończeniu ćwiczeń?

Zaangażowanie dziecka w zorganizowanej szkole lub klubie piłkarskim może przynieść ogromne korzyści Tobie i Twojemu dziecku. Piłka nożna może pomóc w zwiększeniu samooceny Twojego dziecka, co karmi jego samo-rozmowę, co ostatecznie wpływa na jego wydajność.

Piłka nożna nie jest jedynym zwycięzcą, często wyniki akademickie można również zwiększyć!

Badania pokazują, że dzieci, które w młodym wieku grają w piłkę nożną, promują świetne podejście do gry, a wraz z nimi ta postawa rośnie w późniejszym życiu.

Jednym z największych powodów, dla których dzieci grają w piłkę nożną, jest dobra zabawa; Jeśli piłka nożna jest fajna, gracze będą chcieli grać dalej. Zwiększa to ich ogólną sprawność i znacznie zmniejsza ryzyko dla zdrowia.

W dzisiejszym świecie piłka nożna jest wyśmiewana przez trenerów na całym świecie, którzy chętnie poświęcają swój czas na organizowanie treningów i drużyn trenujących młodzież.

Dawno minęły czasy, kiedy piłka nożna była grą 11-A dla naprawdę młodych graczy z regułami spalonymi i bez dotykania piłki przez ogromne okresy gry. Piłka nożna młodzieży w wieku od 6 do 11 lat polega zazwyczaj na zabawie, graniu w małe jednostronne gry, takie jak 4 na 4 bez bramkarza, zachęcaniu do częstego dotykania piłki i zachęcaniu graczy do interakcji na boisku.

Gra w piłkę nożną i zachęcanie dzieci do regularnych ćwiczeń może znacznie zmniejszyć wiele czynników ryzyka związanych z chorobami serca, takimi jak otyłość i cukrzyca. Od 1976 r. Badania wykazały, że otyłość u dzieci wzrosła o ponad pięćdziesiąt procent, co jest szokującą statystyką.

Zaangażowanie dziecka w piłkę nożną nie tylko poprawia jego zdrowie.

Korzyści społeczne, takie jak łączenie się z innymi, praca w zespole, przyczynianie się do wspólnego celu poprzez indywidualny wysiłek, doświadczanie wzlotów i upadków, podejmowanie, wskazywanie na siebie, rywalizacja, dążenie do tego, co najlepsze, cel wygrywanie, wspieranie i pomaganie innym to produkty gry w piłkę nożną.

Wiele umiejętności życiowych, których gracze uczą się przez piłkę nożną, jest przydatne w późniejszym życiu, jak budować i budować relacje, rozwijać poczucie współpracy, jak prowadzić ludzi, jak radzić sobie z przeciwnościami losu, co oznacza zaangażowanie i punktualność, z których wszystkie Są kluczowymi cechami i przynoszą korzyści graczom w dorosłym życiu.

Chociaż piłka nożna jest idealnym sportem zespołowym dla nastolatków, aby zachęcić nastolatków do uprawiania dowolnego sportu, cieszą się nią teraz i na bieżącozalety w późniejszym życiu.

ppnchrzanowpl

Author ppnchrzanowpl

More posts by ppnchrzanowpl

Join the discussion 38 Comments