Sporty

Sześć wad piłki nożnej

By May 26, 2020 29 Comments

 

Chociaż zabawa jest zdrową aktywnością, która utrzymuje osobę sprawną fizycznie i psychicznie, ma ona również wiele wad. Piłka nożna ma również … Piłka nożna to gra, która wymaga dużej aktywności fizycznej i wytrzymałości, co poprawia aktywność sercowo-naczyniową, ale jednocześnie urazy występujące podczas gry w piłkę nożną lub z powodu forsownych działań są poważne i mogą prowadzić do aby zakończyć grę na zawsze.

Oto kilka wad, które możesz napotkać jako piłkarz:

1. Urazy

Możesz rozerwać kolana lub kostki. Jeśli dwóch graczy spróbuje jednocześnie uderzyć głową, mogą zderzyć się z głowami. Kopnięcia mogą również powodować poważne złamania, a nawet śmierć. Możesz budować płaskie stopy lub łamać płytki wzrostu. Podobnie jak w piłce nożnej, wszyscy bardzo się starają i mogą być wystarczająco silni, aby obalić drugą osobę.

2. Wady jako sport zespołowy

W sporcie zespołowym musisz pracować i podejmować decyzje po potwierdzeniu, że wszyscy się zgadzają. W przeciwnym razie zdarzają się żałosne incydenty w meczach piłki nożnej na żywo, które zdarzają się tylko z powodu kłótni Desatosa lub wszyscy nie zgadzają się na coś. Kiedyś Elisha Banda był bardzo torturowany przez członków swojego zespołu, ponieważ postanowił grać z inną drużyną. Musisz więc wykazać się cierpliwością i zrozumieniem ze swoim zespołem.

3. Kwestie poufności

Cóż, jeśli jesteś sławny i reprezentujesz gwiazdę na świecie, musisz odpowiedzieć wielu ludziom, ponieważ stałeś się ich inspiracją. To samo dotyczy piłkarza. Jako piłkarz będziesz szanowany, ale media i fani nigdy nie zostawią cię w spokoju, a twoja prywatność zostanie zagrożona.

4. Problemy zdrowotne

Widać, że piłkarze mogą później cierpieć na zaburzenia neurologiczne, takie jak demencja. Starsi gracze zwykle rozwijają objawy depresji, które mogą wynikać z innych czynników wpływających na grę.

5. Talent jednostki

Niektórzy gracze mogą grać dobrze niż inni piłkarze na żywo. Na przykład potrafią radzić sobie z piłką lepiej niż inni i tak dalej. Oczywiście odgrywają one bardzo ważną rolę w grze, podczas gdy inni mogą nie mieć takich samych możliwości uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności na boisku piłkarskim. To tworzy różnicę w rankingu. Czasami gra wydaje się zależeć tylko od wyjątkowo doświadczonych graczy.

6. Kariera

W przeciwieństwie do tych, którzy grają w piłkę nożną jako hobby, możesz wybrać piłkę nożną jako swoją karierę zawodową. Aby to zrobić, musisz być bardzo aktywny, szybki i zdrowy. Możesz także trzymać małe niepełnosprawności fizyczne z dala od piłki nożnej. Twoje mięśnie i wszystkie części wewnętrzne muszą być bardzo twarde. Aby zachować zdrowie, potrzebujesz dobrego odżywiania i starannego planu diety przez cały czas.

Wady wymienione powyżej można zminimalizować przy niewielkiej konserwacji. Oprócz tych wad piłka nożna ma również wiele zalet zdrowotnych. Więc nie możesz uniknąć piłki nożnej.

ppnchrzanowpl

Author ppnchrzanowpl

More posts by ppnchrzanowpl

Join the discussion 29 Comments

Leave a Reply