Tabela - Orlik, Grupa: Chrzanów

    DRUŻYNY M +/- PKT
Awans 1 AP CHAMPIONS I16198:2145
2 UKS AP 21 I14168:1642
3 MKS TRZEBINIA16142:3634
4 UKS GÓRNIK LIBIĄŻ I12103:2033
5 LKS ŻARKI1471:2633
6 AKADEMIA 20121355:5828
7 UKS GÓRNIK SIERSZA1674:5728
8 CIĘŻKOWIANKA JAWORZNO10102:1925
9 MKS FABLOK CHRZANÓW I11105:2724
10 UKS GÓRNIK LIBIĄŻ III1565:8023
11 RUCH MŁOSZOWA1539:4222
12 UKS GÓRNIK LIBIĄŻ II1367:7022
13 MKS TRIUMF ALWERNIA II1448:9216
14 AP CHAMPIONS II1359:8316
15 ZAGÓRZANKA ZAGÓRZE1463:6815
16 MKS TRIUMF ALWERNIA I1518:9111
17 UKS AP 21 II1135:889
18 UKS SP DULOWA1420:1359
19 MKS FABLOK CHRZANÓW II926:976
20 BŁYSKAWICA MYŚLACHOWICE1411:1173
21 ZRYW BRODŁA1410:1123
22 POLONIA LUSZOWICE139:953
23 NADWIŚLANIN GROMIEC1011:433
Nadwiślanin Gromiec po 5. serii gier wycofał się z rozgrywek.

  • M - ilość rozegranych spotkań
  • +/- ilość bramek zdobytych / ilość bramek straconych
  • Pkt - ilość zdobytych punktów

1 miejsce - Tytuł mistrzowski w sezonie 2018/2019

Aktualizacja:

Wyniki ostatniej serii gier Orlik

Orlik Chrzanów, sobota 20.10.2018 r.
Gospodarz: Triumf Alwernia II
9.15 Triumf Alwernia II – UKS AP 21 I 1-18
10.00 Triumf Alwernia II – UKS AP 21 II 2-5
10.45 UKS AP 21 I – UKS AP 21 II 11-0

Orlik Młoszowa, sobota 20.10.2018 r.
Gospodarz: MKS Fablok Chrzanów II
9.15 Ruch Młoszowa – UKS Górnik Libiąż I 2-10
10.00 Ruch Młoszowa – MKS Fablok Chrzanów I 3-5
10.45 UKS Górnik Libiąż I – MKS Fablok Chrzanów II 7-3
11.30 Ruch Młoszowa – MKS Fablok Chrzanów II 0-2

Orlik Trzebinia-Górka, sobota 20.10.2018 r.
Gospodarz I (2 mecze): Polonia Luszowice
Gospodarz II (2 mecze): Ciężkowianka Jaworzno
8.30 MKS Trzebinia – Polonia Luszowice 4-1
9.15 Triumf Alwernia I – MKS Trzebinia 0-11
10.00 Ciężkowianka Jaworzno – Polonia Luszowice 11-1
10.45 Ciężkowianka Jaworzno – Triumf Alwernia I 11-0

Orlik Babice, sobota 20.10.2018 r.
Gospodarz I (3 mecze): Zagórzanka Zagórze
Gospodarz II (2 mecze): UKS Górnik Siersza
9.00 Zagórzanka Zagórze – UKS Dulowa 12-0
9.45 Zagórzanka Zagórze – Akademia 2012 3-4
10.30 UKS Górnik Siersza – UKS Dulowa 3-2
11.15 Zagórzanka Zagórze – UKS Górnik Siersza 4-5
12.00 Akademia 2012 – UKS Dulowa 6-3

Orlik Libiąż, sobota 20.10.2018 r.
Gospodarz I (3 mecze): AP Champions II
Gospodarz II (3 mecze): AP Champions I
9.00 Błyskawica Myślachowice – AP Champions II 0-7
9.45 Błyskawica Myślachowice – UKS Górnik Libiąż III 0-7
10.30 AP Champions II – UKS Górnik Libiąż III 2-3
11.15 AP Champions I – LKS Żarki 9-0
12.00 UKS Górnik Libiąż II – LKS Żarki 5-3
12.45 UKS Górnik Libiąż II – AP Champions I 1-16




Wszystkie serie gier Orlik