Tabela - B Klasa, Grupa: Chrzanów

    DRUŻYNY M W R P +/- PKT
Awans 1 WISEŁKA ROZKOCHÓW 9 6 2 1 25:12 20

  • M - ilość rozegranych spotkań
  • W - ilość wygranych spotkań
  • R - ilość zremisowanych spotkań
  • P - ilość przegranych spotkań
  • +/- ilość bramek zdobytych / ilość bramek straconych
  • Pkt - ilość zdobytych punktów

1 miejsce - awans do A Klasy

Aktualizacja:

Wyniki ostatniej rozegranej kolejki B Klasy

9. KOLEJKA (27-28 października 2018) 
2018-10-27 14:30Jutrzenka Ostrężnica - Korona Mętków0:1
2018-10-27 14:30Nadwiślanka 1956 Okleśna - Polonia Luszowice4:2
2018-10-27 14:30Ruch Młoszowa - Wisełka Rozkochów2:4
2018-10-27 14:30Lew Olszyny - UKS Górnik Siersza0:1
2018-10-28 14:30Zryw Brodła - Unia Kwaczała2:4



Wszystkie kolejki B Klasy

Klasyfikacja strzelców Magic Sport B Klasy Sezonu 2018/19

ZAWODNIK (KLUB)
13 Tomasz Kaszuba (Lew Olszyny)
7 Sebastian Urbańczyk (Wisełka Rozkochów)
6 Szymon Wojtoń (Nadwiślanka 1956 Okleśna), Robert Bogacz (Korona Mętków), Karol Górkowski (Polonia Luszowice), Arkadiusz Stępień (Unia Kwaczała)
5 Jakub Kosowski (Wisełka Rozkochów)
4 Norbert Kwaśniewski (Jutrzenka Ostrężnica), Paweł Burbeło (Polonia Luszowice), Łukasz Kozdraś (Wisełka Rozkochów), Mateusz Paw, Damian Mikuła (Unia Kwaczała)
3 Paweł Łuszcz, Jakub Cyran, Krzysztof Pakuła, Jakub Kwaśniewski (Jutrzenka Ostrężnica), Sebastian Kaniewski, Arkadiusz Szozda (Polonia Luszowice), Tomasz Celej, Mateusz Czech, Piotr Barłóg (Zryw Brodła), Dawid Chechelski, Dawid Porębski, Kamil Pstrucha (Ruch Młoszowa), Michał Kotwicki, Bartłomiej Lizończyk (UKS Górnik Siersza), Edward Majerski (Wisełka Rozkochów)
2 Marcin Mazgaj (Wisełka Rozkochów), Arkadiusz Tajs (UKS Górnik Siersza), Marcin Gocyk, Andrzej Lament (Unia Kwaczała), Mariusz Giermek, Kamil Jochymek (Nadwiślanka 1956 Okleśna), Paweł Turek (Ruch Młoszowa), Dominik Skalny, Szymon Chodacki (Zryw Brodła), Krystian Sojka (Lew Olszyny), Krystian Dulowski (Polonia Luszowice), Artur Lach (Jutrzenka Ostrężnica)
1 Jakub Świderski, Jakub Kwaśniewski (Jutrzenka Ostrężnica), Maciej Zając, Szymon Cygan, Łukasz Kaszuba, Tomasz Kacik, Sebstian Knapik (Lew Olszyny), Adrian Bednarczyk, Kamil Ostrowski, Szymon Dym, Oskar Porębski (Ruch Młoszowa), Łukasz Górkowski, Ireneusz Palka, Marcin Michalczewski, Bartłomiej Kasprzycki, Kamil Ostrowski (Polonia Luszowice), Szymon Szweda, Norbert Lelito, Filip Spytkowski, Łukasz Nędza, Kacper Policht (Korona Mętków), Piotr Stark, Dariusz Sądecki, Maciej Szpila, Adam Jakubik, Rafał Skwarczyński, Łukasz Rusiniak (Nadwiślanka 1956 Okleśna) Łukasz Stolecki, Bogdan Bartoń, Svitoslan Nowak (UKS Górnik Siersza), Maciej Warzecha, Andrzej Mazgaj, Piotr Wójcik, Piotr Głuch (Wisełka Rozkochów), Kamil Celej (Zryw Brodła)
Samobójcze Przemysław Hajduk (Unia Kwaczała), Jakub Cyran (Jutrzenka Ostrężnica)

Sponsorem nagród klasyfikacji strzelców B klasy jest Magic Sport

Aktualności z prasy lokalnej

Listopad 2018

  • 2018-11-26 Walczą o koronę króla strzelców Więcej..

Październik 2018

  • 2018-10-27 Młoszowa dobrze zaczęła, ale z liderem nie pograła (ZDJĘCIA) Więcej..
  • 2018-10-19 Przejmą stadion w Sierszy i nie tylko… Więcej..

Wrzesień 2018

  • 2018-09-08 Filmowy strzał Kotwickiego pogrążył Młoszową Więcej..
  • 2018-09-01 Piłkarze Luszowic dali sygnał, że nie można ich lekceważyć (ZDJĘCIA) Więcej..

Sierpień 2018

  • 2018-08-17 Klub wycofuje się z rozgrywek Więcej..
  • 2018-08-16 Niedawno świętowali jubileusz, dzisiaj wycofali zespół z rozgrywek Więcej..

Lipiec 2018

  • 2018-07-29 Nie mogą zatwierdzać zawodników Więcej..

Czerwiec 2018

  • 2018-06-22 Świt będzie faworytem, ale inni też mają aspiracje Więcej..
  • 2018-06-03 Piłkarze Regulic ucieszyli się z awansu Więcej..

Maj 2018

  • 2018-05-27 Tenczynek świętował awans do A-klasy Więcej..
  • 2018-05-06 Mętków wygrał z Luszowicami i wiosną wciąż jest niepokonany Więcej..

Kwiecień 2018

  • 2018-04-15 Piłkarzom Regulic pomogła "czerwień" dla bramkarza rywali (ZDJĘCIA, WIDEO) Więcej..
  • 2018-04-08 Siersza zwycięża kolejny raz z rzędu Więcej..
  • 2018-04-07 Piłkarze Regulic nie wytrzymali nerwowo w końcówce Więcej..
  • 2018-04-02 Zwycięstwa Lgoty i Młoszowej oraz walkower Sierszy Więcej..

Marzec 2018

  • 2018-03-26 Lgota i Siersza z kompletem punktów Więcej..
  • 2018-03-21 Piłkarski raport transferowy Więcej..
  • 2018-03-07 Piłkarski raport transferowy – tydzień piąty Więcej..
  • 2018-03-01 Piłkarski raport transferowy – tydzień czwarty Więcej..

Luty 2018

  • 2018-02-21 Piłkarski raport transferowy – tydzień trzeci Więcej..
  • 2018-02-17 Baliński zaciąg w zespole Luszowic Więcej..
  • 2018-02-07 Piłkarski raport transferowy – tydzień pierwszy Więcej..
  • 2018-02-02 Dotacje dla sportowców według nowych zasad. Ma być jasno i przejrzyście Więcej..

Styczeń 2018

  • 2018-01-23 Najwięcej dla Miejskiego Klubu Sportowego Trzebinia Więcej..
  • 2018-01-03 Trener i piłkarze odchodzą z Balina Więcej..


Archiwum rozgrywek

B Klasa, Grupa: Chrzanów

  • Sezon 2017/2018 Uczestnicy: SPRiN Regulice, Tęcza Tenczynek, Korona Mętków Więcej..
  • Sezon 2016/2017 Uczestnicy: UKS SP Dulowa, Jutrzenka Ostrężnica, Lew Olszyny Więcej..
  • Sezon 2015/2016 Uczestnicy: Victoria 1918 Jaworzno, Korona Lgota, Promyk Bolęcin Więcej..
  • Sezon 2014/2015 Uczestnicy: Polonia Luszowice Więcej.., MKS Fablok Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2013/2014 Uczestnicy: Ciężkowianka Jaworzno, Wisła Jankowice, Polonia Luszowice Więcej..
  • Sezon 2012/2013 Uczestnicy: Unia Kwaczała, ZWM Wodna Trzebinia, Pogorzanka Pogorzyce Więcej..
  • Sezon 2011/2012 Uczestnicy: Promyk Bolęcin, Tęcza Tenczynek, Fablok Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2010/2011 Uczestnicy: UKS Dulowa, Wisła Jankowice, Promyk Bolęcin Więcej..
  • Sezon 2009/2010 Uczestnicy: Start Kamień, Victoria Zalas, Nadwiślanka Okleśna Więcej..
  • Sezon 2008/2009 Uczestnicy: Unia Kwaczała Więcej.., Kościelec Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2007/2008 Uczestnicy: Błyskawica Myślachowice, Arka Babice, Wisła Jankowice Więcej..
  • Sezon 2006/2007 Uczestnicy: Tęcza Tenczynek, UKS Dulowa, Victoria Zalas Więcej..
  • Sezon 2005/2006 Uczestnicy: Orzeł II Balin, MZKS II Alwernia, Nadwiślan Rusocice Więcej..
  • Sezon 2004/2005 Uczestnicy: Arka Babice, Zryw Żarki, Zryw Kąty Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2003/2004 Uczestnicy: UKS Regulice, Unia Kwaczała, Korona Mętków Więcej..
  • Sezon 2002/2003 Uczestnicy: Zagórzanka Zagórze, Unia Kwaczała, Zryw Żarki Więcej..
  • Sezon 2001/2002 Uczestnicy: brak danych