Tabela - B Klasa, Grupa: Chrzanów

      KLUBY M Z R P B+/- PKT
A 1 UKS SP Dulowa (nz)14101347:1531
A 2 LKS II Żarki1490546:2327
3 Tempo Płaza1483336:1727
4 Lew Olszyny1474333:2725
5 Jutrzenka Ostrężnica1481539:3225
6 SPRiN Regulice1481557:3325
7 Ruch Młoszowa1473428:2124
8 Zryw Brodła1470728:3521
9 Wisełka Rozkochów1453628:2418
10 Victoria 1918 II Jaworzno (nz)1460826:3218
11 Polonia Luszowice (s)1452734:4617
12 Korona Mętków1452737:4017
13 Nadwiślanka 1956 Okleśna (nz)1434731:3713
14 Górnik Siersza14311020:5210
15 Victoria II Zalas14031116:723

  • M - ilość rozegranych spotkań
  • Z - ilość wygranych spotkań
  • R - ilość zremisowanych spotkań
  • P - ilość przegranych spotkań
  • +/- ilość bramek zdobytych / ilość bramek straconych
  • Pkt - ilość zdobytych punktów

A - awans do A klasy

Aktualizacja:

Wyniki ostatniej rozegranej kolejki B Klasy

15. KOLEJKA (12-13 listopada 2016) 
2016-11-11 13:00Lew Olszyny - Polonia Luszowice4:1
2016-11-11 13:00Victoria II 1918 Jaworzno - Tempo Płaza0:4
2016-11-12 13:00UKS SP Dulowa - Wisełka Rozkochów2:1
2016-11-13 13:00Zryw Brodła - Ruch Młoszowa3:0
2016-11-13 13:00Jutrzenka Ostrężnica - Korona Mętków4:2
2016-11-13 13:00SPRiN Regulice - Górnik Siersza10:1
2016-11-13 13:00Nadwiślanka 1956 Okleśna - Victoria II Zalas8:2
LKS II Żarki - pauza

Wszystkie kolejki B Klasy

Klasyfikacja strzelców B Klasy

ZAWODNIK (KLUB)
23 Wojciech Sikora (SPRiN Regulice)
18 Robert Bogacz (Korona Mętków)
15 Krystian Sojka (Lew Olszyny)
11 Filip Seremak (SPRiN Regulice)
10 Michał Cząstka (UKS SP Dulowa), Dawid Chechelski (Ruch Młoszowa), Tomasz Polowiec (LKS II Żarki), Roman Hruby (Wisełka Rozkochów), Paweł Matusik (SPRiN Regulice)
9 Kamil Kopeć (Jutrzenka Ostrężnica)
8 Rafał Kobyłecki (Zryw Brodła), Paweł Głuch (UKS SP Dulowa), Jakub Kosowski (Wisełka Rozkochów), Mariusz Domagała (Tempo Płaza), Szymon Latko (Jutrzenka Ostrężnica), Kamil Kaczmarczyk (Górnik Siersza)
7 Mateusz Jargus (Lew Olszyny), Artur Paleczny (Korona Mętków), Michał Rożnawski (Nadwiślanka 1956 Okleśna)
6 Mateusz Ładocha, Piotr Barłóg (Tempo Płaza), Kamil Ostrowski (Polonia Luszowice), Marek Wideł (Ruch Młoszowa), Patryk Kowalski (Tempo Płaza)
5 Piotr Sołtysik (Zryw Brodła), Łukasz Nędza (LKS II Żarki), Mariusz Mastalerz, Edward Majerski, Damian Mikuła (Victoria II 1980 Jaworzno) Mateusz Niewczas (UKS SP Dulowa), Damian Woś, Łukasz Górkowski (Polonia Luszowice)
4 Łukasz Madeja, Norbert Lelito, Tomasz Śleziak (LKS II Żarki), Krzysztof Ślusarczyk (Victoria II Zalas), Jakub Piotrowski, Krystian Filipek, Szymon Nowak (UKS SP Dulowa), Rafał Bulek (Korona Mętków), Karol Górkowski, Przemysław Kwiatkowski (Polonia Luszowice), Piotr Dyba (Tempo Płaza), Artur Mucha (Lew Olszyny), Dariusz Sądecki (Nadwiślanka 1956 Okleśna)
3 Kamil Jochymek, Piotr Odrzywolski, Mariusz Giermek, Szymon Motyl (Nadwiślanka 1956 Okleśna), Paweł Tataruch (Victoria II Zalas), Mateusz Malczyk (UKS SP Dulowa), Dominik Głogowski, Paweł Kołodziejczyk (Zryw Brodła), Zbigniew Horawa (LKS II Żarki), Jan Trojan (Victoria II 1980 Jaworzno), Krzysztof Pakuła, Mateusz Pacura, Paweł Łuszcz (Jutrzenka Ostrężnica), Dawid Ratko (Tempo Płaza)
2 Kacper Polkowski, Michał Ganobis (Victoria II 1980 Jaworzno), Dawid Porębski, Oskar Porębski, Maciej Czub, Mateusz Kłeczek (Ruch Młoszowa), Dominik Skalny, Mateusz Czech, Mateusz Biel (Zryw Brodła), Kajetan Krupa, Tomasz Żądło (Górnik Siersza), Piotr Wójcik, Łukasz Mazgaj (Wisełka Rozkochów), Mateusz Wierzba, Patryk Kosowski, Patryk Miziołek, Mateusz Majka (LKS II Żarki), Jakub Cyran, Piotr Tomasik, Marcin Filipek, Paweł Kołodziejczyk (Jutrzenka Ostrężnica), Kamil Kwoka (Victoria II Zalas), Jakub Wallentin, Daniel Prokop (UKS SP Dulowa), Krzysztof Turek, Maksymilian Prasak, Sławomir Lizoń (SPRiN Regulice), Piotr Marchewka (Lew Olszyny), Konrad Gibek, Damian Kisiel, Andrzej Krupa (Polonia Luszowice), Stanisław Cudak (Korona Mętków), Sławomir Kurnik (Nadwiślanka 1956 Okleśna)
1 Adam Dura, Jan Kozak, Łukasz Ornacki, Michał Sosnowski, Norbert Kwaśniewski (Jutrzenka Ostrężnica), Jakub Ciołek, Rafał Tylek, Piotr Piwowarczyk, Wojciech Pacia, Krystian Kołacz, Piotr Kadłuczka (SPRiN Regulice), Dariusz Gregorczyk, Robert Saternus, Jakub Garlacz, Łukasz Osadziński, Michał Pawlik, Mateusz Rubacha, Łukasz Paluch, Robert Jesionowski, Kamil Jesionowski (LKS II Żarki) Rafał Cyganik, Piotr Malik, Dominik Dudek, Mateusz Cyganik (Victoria II Zalas), Bartłomiej Stawarz, Rafał Pukło, Jakub Jędruszek, Hubert Zapała, Łukasz Kozdraś (Victoria II 1980 Jaworzno), Paweł Konieczny, Tymoteusz Czarnik, Kamil Pstrucha (Ruch Młoszowa) Filip Momot, Marcin Mazgaj, Bartłomiej Zięba (Wisełka Rozkochów), Daniel Baranowski, Marcin Meder, Marcin Wika, Radosław Fiba, Marcin Wika, Piotr Likus (Korona Mętków), Michał Gąsior, Karol Kowalik (UKS SP Dulowa), Sebastian Kuciel, Paweł Wierzba (Tempo Płaza), Rafał Tyma, Krzysztof Musiał, Wojciech Tomal, Robert Kisiel (Polonia Luszowice) Jakub Tomczyk, Kamil Klimkowicz, Marcel Herma, Adrian Berny (Nadwiślanka 1956 Okleśna), Daniel Mucha, Dariusz Oczkowski, Marcin Kurek, Sebastian Gleń, Bartosz Motyka, Mateusz Lizończyk, Michał Buziewicz (Górnik Siersza), Sebstian Knapik, Tomasz Kacik, Mateusz Babik, Maciej Zając, Łukasz Marchewka (Lew Olszyny), Kamil Celej, Rafał Wąchała, Paweł Kobyłecki (Zryw Brodła)
Samobójcze Dawid Ratko (Tempo Płaza), Marcin Kurek (Górnik Siersza), Rafał Tyma (Polonia Luszowice), Mateusz Cyganik (Victoria II Zalas)

Aktualności z prasy lokalnej

Listopad 2016

  • 2016-11-18 Dulowa prezentowała się najlepiej Więcej..
  • 2016-11-07 Młoszowa pokonała lidera z Dulowej Więcej..
  • 2016-11-02 Czarny weekend trzebińskich piłkarzy Więcej..

Październik 2016

  • 2016-10-25 Bolęcin i Myślachowice zagrały na remis Więcej..
  • 2016-10-24 Korona Mętków - LKS II Żarki 2:4 [VIDEO] Więcej..
  • 2016-10-17 Efektowne zwycięstwo Błyskawicy Myślachowice Więcej..
  • 2016-10-16 Snajperzy Wisełki nie postrzelali w Żarkach Więcej..
  • 2016-10-10 Ruch Młoszowa zwycięża po raz piąty z kolei Więcej..
  • 2016-10-05 Trawa uschła, bo nie było wody Więcej..
  • 2016-10-02 Bramkarz uczcił swoje urodziny [FOTO] Więcej..

Wrzesień 2016

  • 2016-09-30 Do czterech razy sztuka. Kolejny atak na boisko Victorii [VIDEO] Więcej..
  • 2016-09-26 W derbach Młoszowa lepsza od Sierszy Więcej..
  • 2016-09-19 Wysoka wygrana Górnika Siersza Więcej..
  • 2016-09-18 Dziki szturm na stadion Victorii Jaworzno [VIDEO] Więcej..
  • 2016-09-12 Siersza zdecydowanie pokonała Victorię Jaworzno Więcej..
  • 2016-09-05 Pierwsza zdobycz punktowa Górnika Siersza Więcej..

Sierpień 2016

  • 2016-08-29 Dulowa bez litości dla Sierszy [FOTO] Więcej..
  • 2016-08-28 Pogrom w derbach gminy Trzebinia [FOTO] Więcej..
  • 2016-08-22 Trzebinia poległa, a Młoszowa zdobyła sześć goli Więcej..
  • 2016-08-20 Jutrzenka Ostrężnica gromi Górnika Siersza [FOTO] Więcej..
  • 2016-08-19 Ruszają niższe ligi Więcej..
  • 2016-08-14 Fablokowcy awansowali do półfinału Pucharu Polski [FOTO] Więcej..

Lipiec 2016

  • 2016-07-24 Dulowa zbroi się przed sezonem [FOTO] Więcej..


Archiwum rozgrywek

B Klasa, Grupa: Chrzanów

  • Sezon 2015/2016 Uczestnicy: Victoria 1918 Jaworzno, Korona Lgota, Promyk Bolęcin Więcej..
  • Sezon 2014/2015 Uczestnicy: Polonia Luszowice Więcej.., MKS Fablok Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2013/2014 Uczestnicy: Ciężkowianka Jaworzno, Wisła Jankowice, Polonia Luszowice Więcej..
  • Sezon 2012/2013 Uczestnicy: Unia Kwaczała, ZWM Wodna Trzebinia, Pogorzanka Pogorzyce Więcej..
  • Sezon 2011/2012 Uczestnicy: Promyk Bolęcin, Tęcza Tenczynek, Fablok Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2010/2011 Uczestnicy: UKS Dulowa, Wisła Jankowice, Promyk Bolęcin Więcej..
  • Sezon 2009/2010 Uczestnicy: Start Kamień, Victoria Zalas, Nadwiślanka Okleśna Więcej..
  • Sezon 2008/2009 Uczestnicy: Unia Kwaczała Więcej.., Kościelec Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2007/2008 Uczestnicy: Błyskawica Myślachowice, Arka Babice, Wisła Jankowice Więcej..
  • Sezon 2006/2007 Uczestnicy: Tęcza Tenczynek, UKS Dulowa, Victoria Zalas Więcej..
  • Sezon 2005/2006 Uczestnicy: Orzeł II Balin, MZKS II Alwernia, Nadwiślan Rusocice Więcej..
  • Sezon 2004/2005 Uczestnicy: Arka Babice, Zryw Żarki, Zryw Kąty Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2003/2004 Uczestnicy: UKS Regulice, Unia Kwaczała, Korona Mętków Więcej..
  • Sezon 2002/2003 Uczestnicy: Zagórzanka Zagórze, Unia Kwaczała, Zryw Żarki Więcej..
  • Sezon 2001/2002 Uczestnicy: brak danych