Tabela - B Klasa, Grupa: Chrzanów

      KLUBY M Z R P B+/- PKT
A 1 UKS SP Dulowa (nz)28223399:3369
A 2 Jutrzenka Ostrężnica28172979:5753
3 Lew Olszyny28155871:5450
4 SPRiN Regulice281531089:5848
5 Korona Mętków281441084:6346
6 Tempo Płaza28136961:4845
7 Ruch Młoszowa281351061:5244
8 Nadwiślanka 1956 Okleśna (nz)281351060:5444
9 Victoria 1918 II Jaworzno (nz)281411357:5243
10 Zryw Brodła281311454:6740
11 LKS II Żarki281221470:5038
12 Polonia Luszowice (s)28931656:9530
13 Wisełka Rozkochów28851550:6429
14 Górnik Siersza28622036:8020
15 Victoria II Zalas28132420:1206

Zespół rezerw Victorii Zalas z powodów kadrowych od 23. kolejki został wycofany z rozgrywek.

  • M - ilość rozegranych spotkań
  • Z - ilość wygranych spotkań
  • R - ilość zremisowanych spotkań
  • P - ilość przegranych spotkań
  • +/- ilość bramek zdobytych / ilość bramek straconych
  • Pkt - ilość zdobytych punktów

A - awans do A klasy

Aktualizacja:

Wyniki ostatniej rozegranej kolejki B Klasy

30. KOLEJKA (18 czerwca 2017) 
2017-06-18 17:00Tempo Płaza - Victoria II 1918 Jaworzno3:5
2017-06-18 17:00Korona Mętków - Jutrzenka Ostrężnica6:1
2017-06-18 17:00Ruch Młoszowa - Zryw Brodła0:3
2017-06-18 17:00Polonia Luszowice - Lew Olszyny3:3
2017-06-18 17:00Górnik Siersza - SPRiN Regulice0:1
2017-06-18 17:00Wisełka Rozkochów - UKS SP Dulowa3:9
Victoria II Zalas - Nadwiślanka 1956 Okleśna0:3
Walkower 3:0 na korzyść Nadwiślanki 1956 Okleśna
LKS II Żarki - pauza

Wszystkie kolejki B Klasy

Klasyfikacja strzelców B Klasy

ZAWODNIK (KLUB)
38 Robert Bogacz (Korona Mętków)
34 Michał Cząstka (UKS SP Dulowa)
30 Wojciech Sikora (SPRiN Regulice)
29 Krystian Sojka (Lew Olszyny)
19 Szymon Latko (Jutrzenka Ostrężnica)
18 Rafał Kobyłecki (Zryw Brodła)
15 Dawid Chechelski (Ruch Młoszowa)
14 Paweł Matusik (SPRiN Regulice)
13 Tomasz Polowiec (LKS II Żarki)
12 Kamil Kopeć (Jutrzenka Ostrężnica), Mariusz Domagała (Tempo Płaza), Rajmund Raźniak (UKS SP Dulowa)
11 Filip Seremak (SPRiN Regulice), Kamil Kaczmarczyk (Górnik Siersza), Patryk Kowalski (Tempo Płaza) Kamil Ostrowski (Polonia Luszowice), Mateusz Jargus (Lew Olszyny)
10 Roman Hruby (Wisełka Rozkochów), Mateusz Ładocha (Tempo Płaza)
9 Artur Paleczny, Rafał Bulek (Korona Mętków), Michał Rożnawski (Nadwiślanka 1956 Okleśna), Krzysztof Turek (SPRiN Regulice)
8 Paweł Głuch (UKS SP Dulowa) Jakub Kosowski (Wisełka Rozkochów), Edward Majerski, Jan Trojan (Victoria II 1980 Jaworzno), Krzysztof Pakuła, Jakub Cyran (Jutrzenka Ostrężnica), Marek Wideł (Ruch Młoszowa/UKS Dulowa), Piotr Dyba (Tempo Płaza)
7 Mateusz Niewczas (UKS SP Dulowa), Damian Woś, Łukasz Górkowski (Polonia Luszowice) Mateusz Kłeczek (Ruch Młoszowa), Szymon Motyl (Nadwiślanka 1956 Okleśna), Damian Mikuła (Victoria II 1980 Jaworzno), Norbert Lelito, Patryk Kosowski (LKS II Żarki), Maksymilian Prasak (SPRiN Regulice), Piotr Sołtysik (Zryw Brodła), Daniel Duda (Wisełka Rozkochów)
6 Piotr Barłóg (Tempo Płaza), Łukasz Kozdraś (Victoria II 1980 Jaworzno), Paweł Łuszcz (Jutrzenka Ostrężnica), Piotr Marchewka, Artur Mucha, Mateusz Babik (Lew Olszyny), Szymon Nowak (UKS SP Dulowa), Marcin Mazgaj (Wisełka Rozkochów)
5 Łukasz Nędza (LKS II Żarki), Mariusz Mastalerz (Victoria II 1980 Jaworzno), Krzysztof Ślusarczyk (Victoria II Zalas), Mateusz Pacura (Jutrzenka Ostrężnica), Dawid Ratko (Tempo Płaza), Mateusz Kozak, Szymon Wojtoń (Nadwiślanka 1956 Okleśna), Stanisław Cudak, Marcin Wika (Korona Mętków), Paweł Kobyłecki (Zryw Brodła)
4 Łukasz Madeja,Tomasz Śleziak, Zbigniew Horawa (LKS II Żarki), Paweł Tataruch (Victoria II Zalas), Jakub Piotrowski, Krystian Filipek, Daniel Prokop (UKS SP Dulowa), Karol Górkowski, Przemysław Kwiatkowski, Konrad Gibek, Łukasz Piszczek (Polonia Luszowice), Dariusz Sądecki (Nadwiślanka 1956 Okleśna), Paweł Kołodziejczyk, Dominik Głogowski (Zryw Brodła), Dawid Porębski, Oskar Porębski, Maciej Czub, Norbert Pałka (Ruch Młoszowa), Sebastian Gleń (Górnik Siersza), Mateusz Warchoł (Wisełka Rozkochów), Michał Szpak (Victoria II 1980 Jaworzno)
3 Kamil Jochymek, Piotr Odrzywolski, Mariusz Giermek, Adam Jakubik (Nadwiślanka 1956 Okleśna), Mateusz Malczyk, Jakub Wallentin (UKS SP Dulowa), Michał Ganobis (Victoria II 1980 Jaworzno), Piotr Likus (Korona Mętków), Kamil Pstrucha, Paweł Konieczny, Michał Biały (Ruch Młoszowa), Marek Turek (SPRiN Regulice), Andrzej Krupa, Damian Kisiel (Polonia Luszowice), Łukasz Mazgaj (Wisełka Rozkochów)
2 Kacper Polkowski, Wojciech Jaromin, Michał Goryczka, Jakub Drabik (Victoria II 1980 Jaworzno), Kamil Pstrucha, Patryk Kolmajer, Michał Odrzywołek, Tymoteusz Czarnik (Ruch Młoszowa), Dominik Skalny, Mateusz Czech, Mateusz Biel, Kamil Celej, Tomasz Celej (Zryw Brodła), Kajetan Krupa, Tomasz Żądło, Dariusz Oczkowski, Bartosz Motyka, Mariusz Krakowiak (Górnik Siersza), Piotr Wójcik, Filip Momot, Bartosz Rożnawski (Wisełka Rozkochów), Mateusz Wierzba, Patryk Miziołek, Mateusz Majka, Kamil Jesionowski, Łukasz Osadziński, Bartłomiej Majka (LKS II Żarki), Piotr Tomasik, Marcin Filipek, Paweł Kołodziejczyk, Paweł Sosna, Norbert Kwaśniewski, Artur Lach (Jutrzenka Ostrężnica), Kamil Kwoka, Mateusz Cyganik (Victoria II Zalas), Sławomir Lizoń, Rafał Tylek (SPRiN Regulice), Radosław Fiba, Szymon Szweda (Korona Mętków), Sławomir Kurnik, Jakub Tomczyk, Marcel Herma (Nadwiślanka 1956 Okleśna), Sebstian Knapik, Maciej Zając (Lew Olszyny), Marcin Celarek (Tempo Płaza)
1 Adam Dura, Jan Kozak, Łukasz Ornacki, Michał Sosnowski, Jakub Świderski (Jutrzenka Ostrężnica), Jakub Ciołek, Piotr Piwowarczyk, Wojciech Pacia, Krystian Kołacz, Piotr Kadłuczka, Rafał Brzezoń (SPRiN Regulice), Dariusz Gregorczyk, Robert Saternus, Jakub Garlacz, Michał Pawlik, Mateusz Rubacha, Łukasz Paluch, Robert Jesionowski, Łukasz Nędza, Szymon Knapik, Jarosław Wojtczak (LKS II Żarki) Rafał Cyganik, Piotr Malik, Dominik Dudek, Kamil Żych (Victoria II Zalas), Bartłomiej Stawarz, Rafał Pukło, Jakub Jędruszek, Hubert Zapała, Szymon Siewniak, Marcin Szremski, Tomasz Krzyśko, Piotr Bodziony (Victoria II 1980 Jaworzno), Tomasz Bugno (Ruch Młoszowa) Bartłomiej Zięba, Maciej Warzecha, Krzysztof Bednarczyk (Wisełka Rozkochów), Daniel Baranowski, Marcin Meder, Dominik Poznański, Łukasz Paliwoda, Krzysztof Borowy, Marcin Jaros, Kamil Piegzik (Korona Mętków), Michał Gąsior, Karol Kowalik, Rafał Sadko, Tomasz Rejdych, Dawid Bobak (UKS SP Dulowa), Sebastian Kuciel, Paweł Wierzba, Roman Ješko, Bartosz Dziedzicki, Krzysztof Podmokły (Tempo Płaza), Rafał Tyma, Krzysztof Musiał, Wojciech Tomal, Robert Kisiel, Szymon Dym (Polonia Luszowice) Kamil Klimkowicz, Adrian Berny, Norbert Nowak, Mirosław Pawliszyn (Nadwiślanka 1956 Okleśna), Daniel Mucha, Marcin Kurek, Mateusz Lizończyk, Michał Buziewicz, Paweł Rejdych, Artur Mendela, Sebastian Gleń (Górnik Siersza), Tomasz Kacik, Łukasz Marchewka, Damian Brandys, Bartosz Sikora, Bartosz Kaszuba, Grzegorz Piegza (Lew Olszyny), Rafał Wąchała (Zryw Brodła)
Samobójcze Dawid Ratko (Tempo Płaza), Marcin Kurek (Górnik Siersza), Rafał Tyma, Przemysław Świderski, Kamil Ostrowski (Polonia Luszowice), Mateusz Cyganik (Victoria II Zalas), Maciej Zając (Lew Olszyny), Dominik Tarka (Victoria II 1980 Jaworzno)

Aktualności z prasy lokalnej

Czerwiec 2017

  • 2017-06-19 Dulowa awansowała w imponującym stylu Więcej..
  • 2017-06-04 Mętków cisnął, ale tylko zremisował w Żarkach (ZDJĘCIA) Więcej..

Maj 2017

  • 2017-05-29 Młoszowa znów zwycięża wysoko Więcej..
  • 2017-05-22 Efektowne zwycięstwo piłkarzy z Młoszowej Więcej..
  • 2017-05-15 Młoszowa odprawiła Luszowice z czteroma golami Więcej..
  • 2017-05-08 W derbach Siersza lepsza od Młoszowej Więcej..
  • 2017-05-02 Efektowne wygrane piłkarzy z Młoszowej i Dulowej Więcej..

Kwiecień 2017

  • 2017-04-30 Polonia przerwała czarną serię Więcej..
  • 2017-04-24 Tylko Trzebinia i Dulowa z kompletem punktów Więcej..
  • 2017-04-22 Gracze Dulowej ustrzelili Lwa [FOTO] Więcej..
  • 2017-04-17 Wysokie zwycięstwo Ruchu Młoszowa Więcej..

Marzec 2017

  • 2017-03-27 Dulowa nie zwalnia tempa Więcej..
  • 2017-03-24 Jeszcze nie teraz, ale w Sierszy marzą o awansie Więcej..
  • 2017-03-15 Piłkarski raport transferowy Więcej..

Luty 2017

  • 2017-02-28 Piłkarski raport transferowy – tydzień trzeci Więcej..
  • 2017-02-26 Sparingowy triumf Startu Więcej..
  • 2017-02-07 Piłkarski raport transferowy - tydzień pierwszy Więcej..
  • 2017-02-05 Futboliści Gromca w hali znów nie mieli sobie równych Więcej..
  • 2017-02-01 MKS Trzebinia Siersza głównym beneficjentem Więcej..

Styczeń 2017

  • 2017-01-31 Takich pieniędzy klub nie dostał od lat Więcej..

Listopad 2016

  • 2016-11-18 Dulowa prezentowała się najlepiej Więcej..
  • 2016-11-07 Młoszowa pokonała lidera z Dulowej Więcej..
  • 2016-11-02 Czarny weekend trzebińskich piłkarzy Więcej..

Październik 2016

  • 2016-10-25 Bolęcin i Myślachowice zagrały na remis Więcej..
  • 2016-10-24 Korona Mętków - LKS II Żarki 2:4 [VIDEO] Więcej..
  • 2016-10-17 Efektowne zwycięstwo Błyskawicy Myślachowice Więcej..
  • 2016-10-16 Snajperzy Wisełki nie postrzelali w Żarkach Więcej..
  • 2016-10-10 Ruch Młoszowa zwycięża po raz piąty z kolei Więcej..
  • 2016-10-05 Trawa uschła, bo nie było wody Więcej..
  • 2016-10-02 Bramkarz uczcił swoje urodziny [FOTO] Więcej..

Wrzesień 2016

  • 2016-09-30 Do czterech razy sztuka. Kolejny atak na boisko Victorii [VIDEO] Więcej..
  • 2016-09-26 W derbach Młoszowa lepsza od Sierszy Więcej..
  • 2016-09-19 Wysoka wygrana Górnika Siersza Więcej..
  • 2016-09-18 Dziki szturm na stadion Victorii Jaworzno [VIDEO] Więcej..
  • 2016-09-12 Siersza zdecydowanie pokonała Victorię Jaworzno Więcej..
  • 2016-09-05 Pierwsza zdobycz punktowa Górnika Siersza Więcej..

Sierpień 2016

  • 2016-08-29 Dulowa bez litości dla Sierszy [FOTO] Więcej..
  • 2016-08-28 Pogrom w derbach gminy Trzebinia [FOTO] Więcej..
  • 2016-08-22 Trzebinia poległa, a Młoszowa zdobyła sześć goli Więcej..
  • 2016-08-20 Jutrzenka Ostrężnica gromi Górnika Siersza [FOTO] Więcej..
  • 2016-08-19 Ruszają niższe ligi Więcej..
  • 2016-08-14 Fablokowcy awansowali do półfinału Pucharu Polski [FOTO] Więcej..

Lipiec 2016

  • 2016-07-24 Dulowa zbroi się przed sezonem [FOTO] Więcej..


Archiwum rozgrywek

B Klasa, Grupa: Chrzanów

  • Sezon 2016/2017 Uczestnicy: UKS SP Dulowa, Jutrzenka Ostrężnica, Lew Olszyny Więcej..
  • Sezon 2015/2016 Uczestnicy: Victoria 1918 Jaworzno, Korona Lgota, Promyk Bolęcin Więcej..
  • Sezon 2014/2015 Uczestnicy: Polonia Luszowice Więcej.., MKS Fablok Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2013/2014 Uczestnicy: Ciężkowianka Jaworzno, Wisła Jankowice, Polonia Luszowice Więcej..
  • Sezon 2012/2013 Uczestnicy: Unia Kwaczała, ZWM Wodna Trzebinia, Pogorzanka Pogorzyce Więcej..
  • Sezon 2011/2012 Uczestnicy: Promyk Bolęcin, Tęcza Tenczynek, Fablok Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2010/2011 Uczestnicy: UKS Dulowa, Wisła Jankowice, Promyk Bolęcin Więcej..
  • Sezon 2009/2010 Uczestnicy: Start Kamień, Victoria Zalas, Nadwiślanka Okleśna Więcej..
  • Sezon 2008/2009 Uczestnicy: Unia Kwaczała Więcej.., Kościelec Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2007/2008 Uczestnicy: Błyskawica Myślachowice, Arka Babice, Wisła Jankowice Więcej..
  • Sezon 2006/2007 Uczestnicy: Tęcza Tenczynek, UKS Dulowa, Victoria Zalas Więcej..
  • Sezon 2005/2006 Uczestnicy: Orzeł II Balin, MZKS II Alwernia, Nadwiślan Rusocice Więcej..
  • Sezon 2004/2005 Uczestnicy: Arka Babice, Zryw Żarki, Zryw Kąty Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2003/2004 Uczestnicy: UKS Regulice, Unia Kwaczała, Korona Mętków Więcej..
  • Sezon 2002/2003 Uczestnicy: Zagórzanka Zagórze, Unia Kwaczała, Zryw Żarki Więcej..
  • Sezon 2001/2002 Uczestnicy: brak danych