Wyniki Express 27-28 października 2018 roku

2018-10-26 06:13:47 | Red@ktor |

Kolejne hity rundy jesiennej w chrzanowskiej A klasie, bo do Kamienia jedzie Zagórzanka, w Myślachowicach pojawią się pogromcy MKS-u Libiąż z Alwerni, a w Chrzanowie Fablok podejmie trzecią w tabeli Ciężkowiankę.


Po kilku niezłych spotkaniach w wykonaniu piłkarzy trzebińskiego MKS-u wszyscy liczyli na kolejne zwycięstwo i kolejne punkty, ale się niestety przeliczyli. MKS doznał porażki 0-2 z Clepardią Kraków i dalej okupuje dole rejony ligowej tabeli z dwupunktową przewagą nad strefą spadkową. W kolejnym meczu o punkty nie będzie jednak łatwo,... Więcej..

7 seria gier w rozgrywkach Orlików i Żaków

2018-10-19 11:54:28 | Red@ktor |

W kolejnej serii gier na pięciu obiektach w najbliższą sobotę 20 października rywalizować będą Orliki. W niedzielę 21 października na trzech boiskach do rywalizacji przystąpią Żaki. Łącznie w weekend zaplanowano rozegranie 34 spotkań.


Zgodnie z ustaleniami prosimy do niedzieli poprzedzającej dany weekend (maksymalnie do wtorku do godz. 10.00) o informacje jeśli ktoś jest niedostępny, potrzebuje grać o konkretnej godzinie itp. Tradycyjnie drużyna wpisana jako gospodarz jest odpowiedzialna za opłacenie delegacji sędziowskiej. PROSIMY NIE ZAPOMINAĆ!

Wszelkie informacje na temat rozgrywek można uzyskać u... Więcej..

Wyniki Express 20-21 października 2018 roku

2018-10-19 08:28:24 | Red@ktor |

Sytuacja w tabelach A i B klasy chrzanowskiej po ostatnich kolejkach gwarantuje emocje i ciekawe spotkania w najbliższy weekend. W B klasie kibiców czeka kolejny mecz na szczycie tym razem lider z Rokochowa zmierzy się z wiceliderem z Brodeł.


Trwa dobra seria bez porażki piłkarzy trzebińskiego MKS-u, którzy tym razem urwali punkty wiceliderowi z Myślenic, choć prawie całą drugą połowę musieli radzić sobie w dziesięciu. Jutro o godzinie 15:00 na własnym boisku zmierzą się z Clepardią Kraków, która plasuje się "oczko"... Więcej..

6 seria gier w rozgrywkach Orlików, Żaków i Skrzatów

2018-10-13 05:57:18 | Red@ktor |

W rozgrywkach Orlików w najbliższą sobotę 13 października rywalizacja toczyć się będzie na pięciu obiektach i łącznie zaplanowano rozegranie 20 spotkań. W Żakach tych spotkań będzie tylko cztery, a w Skrzatach na boiskach w Libiążu i Balinie odbędzie się szesnaście meczy.


Zgodnie z ustaleniami prosimy do niedzieli poprzedzającej dany weekend (maksymalnie poniedziałek) o informacje jeśli ktoś jest niedostępny, potrzebuje grać o konkretnej godzinie itp. Tradycyjnie drużyna wpisana jako gospodarz jest odpowiedzialna za opłacenie delegacji sędziowskiej. PROSIMY NIE ZAPOMINAĆ!

Wszelkie informacje na temat... Więcej..

Wyniki Express 13-14 października 2018 roku

2018-10-12 06:27:29 | Red@ktor |

Przed nami kolejne ligowe zmagania i sporo emocji. W Klasie Okręgowej w kolejnych derbach Arka Babice podejmie na własnym boisku Nadwiślanina Gromiec. W A klasie mecz na szczycie w Kamieniu gdzie Start zmierzy się z MKS-em Libiąż.


MKS Trzebinia w czterech kolejnych kolejkach zapunktował. Po dwóch remisach przyszła kolej na dwie wygrane. Sytuacja trzebińskiego klubu w tabeli nieco się poprawiła, ale nie jest na tyle korzystna by można się było z niej cieszyć. Dwanaście punktów na koncie i jedenaste miejsce... Więcej..

Poprzednia 2 z 91 Następna