• Serwis piłkarski ziemi chrzanowskiej
  • +48 570 634 709
  • Admin@MojeLigi.Net
  • Aktualności

  • Terminarze

  • Statystyki

  • Multimedia

Aktualności

1

5. kolejka Magic Sport Ligi Futsalu

2019-12-18 08:34 | Red@ktor
Ostatnia niedziela 15 grudnia była bardzo uboga dla sympatyków Magic Sport Ligi Futsalu, bo odbyły się zaledwie trzy mecze w starszej kategorii wiekowej, a w młodszej z powodu eliminacji do MMP w futsalu żaden.

W niedzielne popołudnie w chrzanowskiej hali obyły się tylko trzy spotkania 5. kolejki MSLF. Mecz Zagórzanki Zagórze z MKS Trzebinia U-18 został przełożony na inny termin z powodu udziału młodych piłkarzy MKS-u w turnieju eliminacyjny do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu. Z takiego też powodu nie rozegrano ani jednego spotkania w Magic Sport Młodej Lidze Futsalu, bo oprócz graczy z Trzebini w eliminacjach brali też udział piłkarze Fabloku Chrzanów.


Miejsce na Twoją reklamę - dzwoń 570 634 709
W trzech rozegranych spotkaniach nie były niespodzianek. Lider z Wygiełzowa nie dał żadnych szans graczom Domove pewnie wygrywając 8-3. Na właściwe tory wróciło także Megalo, które odprawiło z kwitkiem Protectora wygrywając 5-2. Po tej wygranej Megalo zajęło jego miejsce w tabeli, a Protector jest trzeci. Na czwartej pozycji po wygranej 4-3 nad Projektem A plasuje się teraz Solidex, który wyprzedził Zagórzankę.

5. kolejka: Magic Sport Liga Futsalu (15 grudnia 2019)

15 grudnia, 14:50 Megalo - Protector 5:2
Michał Kowalik 2, Szymon Knapik, Bartłomiej Kurzak, Piotr Ślósarz - Karol Górkowski, Adam Skórzewski

15 grudnia, 15:40 Wygiełzów - Domove 8:3
Krzysztof Bartyzel 2, Andrzej Lament 2, Łukasz Grabowski, Łukasz Krawczyk, Oskar Szczurek, Filip Zając - Rafał Brzezoń, Jakub Jochynek, Dawid Kurzański

15 grudnia, 16:30 Projekt A - Solidex 3:4
Kacper Głowacz 2, Szymon Kurek - Konrad Bogacz 3, Wojciech GrudzińskiMagic Sport Liga FutsaluTabela, wyniki, strzelcy, kartkiŹródło: www.mslf.ligspace.pl, własne


Powrót do newsów

Serwis MojeLigi.Net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych na stronie przez użytkowników.

Wybierz swój kolor
Możesz łatwo zmienić kolory.