Ruszyły wiosenne rozgrywki najmłodszych

2019-04-06 06:56:13 | Red@ktor |

W poprzedni weekend ruszyły wiosenne zmagania w rozgrywkach Orlików, a w ten do rywalizacji po zimowej przerwie wracają również Żaki.


Od rundy wiosennej w Orlikach rywalizacja toczyć się będzie w dwóch grupach po 12 zespołów, a w Żakach w jednej z 17 drużynami.
Rozgrywki od rundy wiosennej prowadzone są w systemie Extranet co niesie za sobą pewne kłopoty organizacyjno-informacyjne, za co przepraszamy. W systemie Extranet umieszczane będą również wyniki i tabele rozgrywek, ale także na naszej stronie jednak z małym opóźnieniem.
Tradycyjnie drużyna wpisana jako gospodarz jest odpowiedzialna za opłacenie delegacji sędziowskiej. PROSIMY NIE ZAPOMINAĆ!

Wszelkie informacje na temat rozgrywek można uzyskać u Adama Banacha pod adresem e-mail bananito@poczta.fm lub telefonicznie pod numerem telefonu 784 788 360.


To miejsce czeka na Twoją reklamę




ORLIKI

Gr upa I:
Sobota, 06.04.2019 - Orlik Jaworzno Pieczyska
Gospodarz: Ciężkowianka Jaworzno
9.30 Ciężkowianka Jaworzno – AP Champions I
10.15 AP Champions I – Akademia 2012
11.00 Ciężkowianka Jaworzno – Akademia 2012

Sobota, 06.04.2019 - Orlik Chrzanów
Gospodarz: MKS Trzebinia
10.45 MKS Trzebinia – Górnik Libiąż II
11.30 Górnik Libiąż II – UKS Górnik Siersza
12.15 MKS Trzebinia – UKS Górnik Siersza

Sobota, 06.04.2019 - Orlik Młoszowa
Gospodarz: Ruch Młoszowa
8.30 Ruch Młoszowa – Alwernia I
9.15 Ruch Młoszowa – LKS Żarki
10.00 Alwernia – LKS Żarki

Sobota, 06.04.2019 - Orlik Libiąż
Gospodarz: Górnik Libiąż I
9.30 Górnik Libiąż I – UKS AP 21 I
10.15 UKS AP 21 I – Fablok Chrzanów I
11.00 Fablok Chrzanów I – Górnik Libiąż I

Grupa II:
Sobota, 06.04.2019 - Orlik Chrzanów
Gospodarz: UKS AP 21 II
8.30 Fablok Chrzanów II – Górnik Libiąż III – przełożony po uzgodnieniu drużyn
10.00 Fablok Chrzanów II – UKS AP 21 II – nowa godzina
10.00 Górnik Libiąż III – UKS AP 21 II - – przełożony po uzgodnieniu drużyn

Sobota, 06.04.2019 - Orlik Młoszowa
Gospodarz: AP Champions II
10.45 AP Champions II – Tęcza Tenczynek (W extranecie 12.15)

Sobota, 06.04.2019 r - Orlik Babice
Gospodarz I: (3 mecze) Błyskawica Myślachowice
Gospodarz II: (3 mecze) Alwernia II
8.30 Polonia Luszowice – Błyskawica Myślachowice
9.15 Polonia Luszowice – Dulowa
10.00 Błyskawica Myślachowice – Dulowa
10.45 Zagórzanka Zagórze – Alwernia II
11.30 Zagórzanka – Zryw Brodła
12.15 Alwernia II – Zryw Brodła



ŻAKI

Nie dziela, 07.04.2019 r. - Orlik Jaworzno Pieczyska
Gospodarz: Górnik Libiąż II
9.15 Górnik Libiąż I – Górnik Libiąż II
10.00 Górnik Libiąż I – Ciężkowianka Jaworzno
10.45 Górnik Libiąż II – Ciężkowianka Jaworzno

Niedziela, 07.04.2019 - Orlik Chrzanów
Gospodarz I (3 mecze): Fablok Chrzanów II
Gospodarz II (3 mecze): Alwernia I
8.30 Fablok Chrzanów I – Fablok Chrzanów II
9.15 UKS AP 21 III – Fablok Chrzanów I
10.00 UKS AP 21 III – Fablok Chrzanów II
10.45 Alwernia I – Akademia 2012
11.30 Alwernia I – LKS Żarki
12.15 Akademia 2012 – LKS Żarki

Niedziela, 07.04.2019 - Orlik Babice
Gospodarz I (3 mecze): Zagórzanka Zagórze
Gospodarz II (3 mecze): AP Champions
8.30 Zagórzanka Zagórze – Victoria 1918 Jaworzno
9.15 AP Champions – UKS AP 21 I
10.00 Zagórzanka Zagórze – UKS AP 21 I
10.45 AP Champions I – Victoria 1918 Jaworzno
11.30 Victoria 1918 Jaworzno – UKS AP 21 I
12.15 Zagórzanka Zagórze – AP Champions

Niedziela, 07.04.2019 - Orlik Trzebinia
Gospodarz: Alwernia II
13.00 Alwernia II – MKS Trzebinia
13.45 Dulowa – Alwernia II
14.30 MKS Trzebinia - Dulowa


Powrót do newsów




Booking.com