Spotkania sparingowe 4-10 marzec 2019 roku

2019-03-07 06:55:49 | Red@ktor |

Powoli staje się tradycją, że pierwszy mecz sparingowy w tygodniu rozgrywają piłkarze LKS-u Żarki. Wczoraj o godzinie 16:15 zmierzyli się w Libiążu z liderem chrzanowskiej A klasy MKS-em.

Mecz w Libiążu zakończył się remisem 4:4, a o godzinie 19:00 na sztucznej nawierzchni w Chełmku piłkarze Fabloku Chrzanów podejmowali IV-ligowy Orzeł Ryczów. Przedstawiciel A klasy nie miał zbyt wiele do powiedzenia w tej konfrontacji i uległ wyżej notowanemu rywalowi 0-7.

W najbliższą sobotę 9 marca po prawie dziewięciu latach przerwy dojdzie do meczu derbowego Gminy Babice pomiędzy Arką Babice a Zagórzanką Zagórze. W ostatnim rozegranym meczu w ramach 21 kolejki A klasy w sezonie 2009/10 23 maja 2010 roku Arka na własnym boisku pokonała Zagórzankę 3-0. Jak się później okazało była to jedyna porażka podopiecznych Artura Oczkowskiego w sezonie w którym drużyna z Zagórza awansowała do klasy okręgowej. Początek sobotniego spotkania w Babicach zaplanowano na godzinę 14:00.

Również w sobotę ale o godzinie 15:00 w Trzebini piłkarze MKS-u podejmować będą beniaminka i lidera wadowickiej "okręgówki" LKS Rajsko w którym występuje kilku byłych graczy klubu z Kościuszki. W bramce LKS-u będzie można zobaczyć Łukasza Gielarowskiego, ponadto w klubie z Rajska występują Krzysztof Sieczko i Paweł Piskorz. Dla obu ekip będzie to ostatni sprawdzian przed rozpoczynającą się za tydzień rundą rewanżową.

Spotkania sparingowe Zima 2019 - (4 - 10 marca 2019)

Boisko naturalne Libiąż
2019-03-06 16:15 MKS Libiąż - LKS Żarki 4:4
Bramki dla Żarek: Patryk Kosowski 2, Bartłomiej Kurzak, Przemysław Glistak

Sztuczna nawierzchnia Chełmek
2019-03-06 19:00 Fablok Chrzanów - Orzeł Ryczów 0:7 (0:3)

Sztuczna nawierzchnia Jaworzno
2019-03-09 10:30 Victoria 1918 Jaworzno - Górnik Wojkowice 1:2

2019-03-09 13:00 Szczakowianka Jaworzno - Fablok Chrzanów 7:1 (3:0)
Dawid Frąckowiak 2, Paweł Cygnar, Michał Wojciechowski, Testowany I, Testowany II, Testowany III - Michał Domurat

blog image

Sztuczna nawierzchnia Dąbrowa Górnicza
2019-03-09 13:00 Zagłębie Dąbrowa Górnicza - UKS Górnik Siersza 3:3 (2:2)
Rafał Lis, Artur Piaszczyński, Patryk Miś - Artur Mendela 2, Testowany II

Boisko naturalne Babice
2019-03-09 14:00 Arka Babice - Zagórzanka Zagórze 6:1
Sebastian Jaromin 3, Paweł Jaromin 2, Łukasz Grabowski - Rafał Chrząszcz

Boisko naturalne Trzebinia
2019-03-09 15:00 MKS Trzebinia - LKS Rajsko 1:0 (1:0)
Michał Kowalik

blog image

Boisko naturalne Czułówek
2019-03-09 15:00 Błękitni Czułówek - SPRiN Regulice 5:2 W 75 minucie trener Matusik w obawie o zdrowie swoich zawodników nakazał opuścić boisko swojej drużynie.

Boisko naturalne Żarki
2019-03-09 15:00 LKS Żarki - LKS Gorzów 3:2 (2:0)

Boisko naturalne Brodła
2019-03-10 11:00 Zryw Brodła - Unia Kwaczała 2:1 (0:1)

Bramki dla Jutrzenki: Bramki: Paweł Łuszcz, Mateusz Kawala

Znasz miejsce i wynik sparingu którego nie ma na stronie lub plany jego rozegrania prosimy o przesłanie przy pomocy formularza kontaktowego, widgetu messengera lub smsa - dziękujemy.

Plany spotkań sparingowych i wszystkie wyniki można sprawdzić w dziale Rozgrywki w zakładce "SPARINGI"

Źródło: Strony klubowe, własne