Spotkania sparingowe 28 stycznia - 3 luty 2019

2019-02-03 07:34:45 | Red@ktor |

Trzeci tydzień sparingowych zmagań dobiega końca, a na jego zakończenie musimy poczekać do około godziny 15-tej gdy zakończy się mecz w Chełmku Zagórzanki Zagórze z Przeciszovią Przeciszów.

Nie udał się trzeci sparing jaworznickiej Victorii 1918, bo doznała porażki z przedstawicielem katowickiej Klasy Okręgowej Pogonią Imielin 0-4. Mecz rozgrywany był na sztucznej nawierzchni przy ul Krakowskiej w Jaworznie już o godzinie 10:00 i to może dlatego Victoria wystąpiła w mocno odmłodzonym składzie. W konfrontacji z rywalem nie miała zbyt dużo do powiedzenia, a grę przez zdecydowaną większość spotkania prowadzili goście. W 20. minucie zdobyli pierwszą bramkę, a pięć minut później kolejną. Po wznowieniu gry w drugiej połowie jedyną klarowną okazję w tym meczu nie wykorzystali gospodarze. Napastnik Victorii zbyt długo zastanawiał się jak strzelić w sytuacji "sam na sam" i trafił w wybiegającego bramkarza. Zemściło się to kilka minut później, a w samej końcówce przyjezdni zdobyli czwartego gola. Gdyby jednak mieli lepiej wyregulowane celowniki wynik mógł być nieco wyższy.

Udany trzeci sparing zanotowali piłkarze trzebińskiego MKS-u którzy w Chełmku pokonali 3-2 dziesiątą ekipę wadowickiej "okręgówki" Halniaka Maków Podhalański. Wynik spotkania w 32. minucie otworzył Wojciech Wilczek po rzucie rożnym. Chwilę później piłkarze Halniaka doprowadzili do remisu i tak skończyła się pierwsza połowa. Kilka minut po zmianie stron cieszyli się z drugiego gola. Był to jednak ostatni gol dla nich, bo potem bramki zdobywali tylko piłkarze MKS-u. W 75. minucie do wyrównania doprowadził Adrian Zybiński, a Karol Jędrzejczyk w 83. minucie ustalił wynik spotkania.

Pierwszy zimowy sparing rozegra dzisiaj Zagórzanka Zagórze, a jej rywalem będzie występująca na tym samym szczeblu rozgrywkowym (A Klasa, Oświęcim) Przeciszovia Przeciszów. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00 na sztucznej nawierzchni w Chełmku. Podopiecznych Artura Oczkowskiego czeka tej zimy 6 lub 7 gier kontrolnych:

- 9 luty (sobota) Polonia Luszowice (termin, miejsce i godzina do ustalenia)
- 16 luty (sobota} godz 19.00 MKS Alwernia w Chełmku.
- 24 luty (niedziela) godz 11.00 Victoria Zalas w Chełmku
- 2 marzec - wolny termin
- 9 marzec Arka Babice (termin, miejsce i godzina do ustalenia)
- 16 marzec Świt Krzeszowice (termin, miejsce i godzina do ustalenia)
- 23 marzec LKS Bobrek (termin, miejsce i godzina do ustalenia - lub mecz ligowy)

style="display:block"
data-ad-klient="ca-pub-5362673279353684"
data-ad-slot="1085718257"
data-ad-format="auto">

Spo tkania sparingowe Zima 2019 - (28 stycznia - 3 luty 2019)

Sztuczna nawierzchnia Jaworzno
2019-02-02 10:00 Victoria 1918 Jaworzno - Pogoń Imielin 0:4 (0:2)

Sztuczna nawierzchnia Katowice
2019-02-02 11:00 Sparta Katowice - MKS Alwernia 3:1

Sztuczna nawierzchnia Chełmek
2019-02-02 13:00 MKS Trzebinia - Halniak Maków Podhalański 3:2 (1:1)
Bramki dla MKS: Wojciech Wilczek, Adrian Zybiński, Karol Jędrzejczyk
Trzebinianie zwyciężyli drugi raz tej zimy

Sztuczna nawierzchnia Skotniki
2019-02-02 17:30 Pasternik Ochojno - Start Kamień 8:0

2019-02-03 11:00 Świt Krzeszowice - MKS Libiąż 4:1 (2:0)
Bramki dla Świtu: Michał Kanclerz, Jan Pawlak, Grzegorz Krzysiak, Dominik Dąbek

2019-02-03 13:00 Zagórzanka Zagórze - Przeciszovia Przeciszów 4:3 (0:2)
Bramki dla Zagórzanki: Testowany I 2, Testowany II, Rafał Chrząszcz

2019-02-03 15:00 Nadwiślanin Gromiec - Victoria Zalas 7:3

Znasz miejsce i wynik sparingu którego nie ma na stronie lub plany jego rozegrania prosimy o przesłanie przy pomocy formularza kontaktowego lub smsa - dziękujemy.

Plany spotkań sparingowych i wszystkie wyniki można sprawdzić w dziale Rozgrywki w zakładce "SPARINGI"

Źródło: Strony klubowe, własne