• Serwis piłkarski ziemi chrzanowskiej
  • +48 570 634 709
  • Admin@MojeLigi.Net
  • Aktualności

  • Terminarze

  • Statystyki

  • Multimedia

Aktualności

1

Klasyfikacje snajperów Ziemi Chrzanowskiej

2019-11-06 19:56 | Red@ktor
Kibice którzy w ostatni weekend śledzili poczynania na lokalnych boiskach mogli zobaczyć dwa hattricki. W meczu Chełmka z Halniakiem takim wyczynem popisał się Kamil Majka, a Dominik Sieprawski w meczu Promyka z Dulową.

Zakończyły się rozgrywki chrzanowskiej B klasy. Unia Kwaczała została mistrzem rundy jesiennej, a jej zawodnik Marcin Ficek z 14 bramkami na koncie przewodzi w klasyfikacji strzelców. W Klasie Okręgowej skutecznością imponuje Kamil Majka (UKS KS Chełmek), który po ostatnim hattricku dogonił liderującego Mateusza Zejmę (Nadwiślanin Gromiec). Najciekawiej sytuacja na kolejkę przed końcem rundy wygląda w Klasie A, gdzie Sebastian Kaczmarczyk (Błyskawica Myślachowice) mimo absencji w kilku spotkaniach jest liderem z dużymi szansami na wygranie klasyfikacji w rundzie jesiennej.

Klasyfikacje mają charakter poglądowy i nie przewidujemy nagród za ich wygranie. Zapraszamy sponsorów, którzy w zamian za reklamę na stronie chcieliby takie nagrody ufundować. Możecie nagrody też ufundować sami odwiedzając strony reklamodawców pojawiające się w serwisie.


Piłkarze trzebińskiego MKS-u zremisowali 1-1 w wyjazdowym spotkaniu z Beskidem w Andrychowie. Bramkę na wagę 1 punktu zdobył Łukasz Sochacki, który zrównał się dorobkiem z drugim w klasyfikacji imiennikiem Łukaszem Wierzbą.

Klasyfikacja strzelców IV Ligi po 15. kolejkach:

7 - Michał Kowalik (MKS Trzebinia)

3 - Łukasz Wierzba, Łukasz Sochacki (MKS Trzebinia)

2 - Wojciech Wilczek, Radosław Górka, Marcin Szczurek (MKS Trzebinia)

1 - Adrian Gałka, Adrian Zybiński, Przemysław Knapik (MKS Trzebinia)

Bramki samobójcze:

1 - Radosław Górka (MKS Trzebinia)



Miejsce na Twoją reklamę - dzwoń 570 634 709




Mateusz Zejma (Nadwiślanin Gromiec) powiększył swój dorobek o jednego gola w przegranym 1-3 meczu z Brzeziną w Osieku. Dogonił go Kamil Majka (UKS KS Chełmek), który ustrzelił hattricka w wygranym 3-0 meczu z Halniakiem Maków Podhalański. Do Bartosz Palki (Nadwiślanin Gromiec) i Mateusza Hankusa (UKS KS Chełmek) dołączył Beniamin Łuczak (MKS Libiąż) strzelec dwóch goli w meczu z Sosnowianką Stanisław Dolny wgranym przez libiążan 5-1. Na trzeciej pozycji Mateusz Stankiewicz (UKS KS Chełmek) i Mariusz Suwaj (Victoria 1918 Jaworzno) i oni kolejny tydzień bez trafień.

Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej po 14. kolejkach:

11 - Mateusz Zejma (Nadwiślanin Gromiec)
Kamil Majka (UKS KS Chełmek)

8 - Bartosz Palka (Nadwiślanin Gromiec)
Mateusz Hankus (UKS KS Chełmek)
Beniamin Łuczak (MKS Libiąż)

6 - Mateusz Stankiewicz (UKS KS Chełmek)
Mariusz Suwaj (Victoria 1918 Jaworzno)

5 - Tomasz Kustra, Grzegorz Kantek (UKS KS Chełmek)
Grzegorz Migdał (LKS Gorzów)

4 - Jakub Żmuda, Mariusz Mastalerz (Victoria 1918 Jaworzno)
Mateusz Węgorek (MKS Libiąż)
Łukasz Ząbek (LKS Gorzów)
Łukasz Boratyński (Nadwiślanin Gromiec)

3 - Filip Zając (Arka Babice)
Bartłomiej Kurzak (LKS Żarki)
Jakub Wykręt (UKS KS Chełmek)
Krzysztof Wesecki, Sebastian Majcherek (LKS Gorzów)
Jakub Waligóra, Paweł Wierzbic (Nadwiślanin Gromiec)
Patryk Kubański (MKS Libiąż)

2 - Bartłomiej Szyjka, Michał Grabowski (MKS Libiąż)
Maksymilian Leś, Łukasz Gembala, Szymon Chrapek, Mateusz Barnaś (Victoria 1918 Jaworzno)
Jakub Żegleń, Łukasz Nędza (LKS Żarki)
Łukasz Grabowski (Arka Babice)
Daniel Niedzielski, Tomasz Opitek (LKS Gorzów)

1 - Mateusz Likus, Albert Ryska, Kamil Piegzik (Nadwiślanin Gromiec)
Konrad Furtak, Oskar Szczurek, Tomasz Bieda, Jakub Głogowski, Mateusz Kuzak (Arka Babice)
Konrad Szafran, Paweł Przebinda, Kamil Jesionowski, Robert Saternus, Piotr Ślósarz, Przemysław Glistak, Patryk Kosowski, Damian Patyk (LKS Żarki)
Damian Lickiewicz, Dawid Celmer, Wojciech Grudziński, Kamil Pater, Jakub Korba (MKS Libiąż)
Mateusz Barnaś, Łukasz Gajda (Victoria 1918 Jaworzno)
Patryk Nędza, Paweł Sermak, Tomasz Kaleta (UKS KS Chełmek,
Krystian Bloch, Sebastian Dylowicz (LKS Gorzów)

Bramki samobójcze:

1 - Krystian Zmarzły (Nadwiślanin Gromiec)
Tomasz Krzyśko (UKS KS Chełmek)
Jakub Głogowski, Filip Zając (Arka Babice)
Kamil Pater, Bartłomiej Szyjka (MKS Libiąż)



Miejsce na Twoją reklamę - dzwoń 570 634 709




Po 14 kolejce na czoło klasyfikacji z dorobkiem 15 goli wysunął się Sebastian Kaczmarczyk (Błyskawica Myślachowice). Snajper Błyskawicy strzelił bramkę w wygranym meczu z MKS Alwernia 2-1. Drugi bez gola w ostatnim przegranym 0-1 meczu ze SPRiN-em Regulice jest Sebastian Kocot (Wolanka Wola Filipowska). Dwie bramki mniej od lidera ma Krzysztof Księżyc (Świt Krzeszowice), który zdobył gola w wygranym 5-1 meczu z Iskrą Czułów.

Klasyfikacja strzelców A Klasy po 14. kolejkach:

15 - Sebastian Kaczmarczyk (Błyskawica Myślachowice)

14 - Sebastian Kocot (Wolanka Wola Filipowska)

13 - Krzysztof Księżyc (Świt Krzeszowice)

12 - Michał Cząstka (UKS SP Dulowa)
Jędrzej Krawczyk (Wisła Jankowice)

11 - Paweł Matusik (SPRiN Regulice)
Tomasz Kaszuba (Zagórzanka Zagórze)
Dominik Sieprawski (Promyk Bolęcin)

9 - Piotr Żbik (Wolanka Wola Filipowska)
Grzegorz Krzysiak (Świt Krzeszowice)

7 - Paweł Panek, Mariusz Celej (Start Kamień)
Dariusz Boś, Paweł Kalinowski (Zgoda Byczyna)
Hubert Matys (Fablok Chrzanów)

6 - Krystian Nowotarski (LKS Bobrek)
Przemysław Pałka (Tęcza Tenczynek)
Sebastian Jaromin (Zgoda Byczyna)
Piotr Wójcik (Wisełka Rozkochów)
Kacper Głowacz (Błyskawica Myślachowice)
Dawid Motyczko (Zagórzanka Zagórze)

5 - Maksymilian Prasak, Krzysztof Turek (SPRiN Regulice)
Piotr Sołtysik (MKS Alwernia)
Piotr Woronowicz, Mariusz Biel (Ciężkowianka Jaworzno)
Konrad Kuglin (Start Kamień)
Tomasz Witkowski (Błyskawica Myślachowice)
Łukasz Hejnowski (LKS Bobrek)
Mateusz Wilk (UKS SP Dulowa)
Szymon Stach (Fablok Chrzanów)

4 - Artur Oczkowski (Zagórzanka Zagórze)
Łukasz Przebindowski (Zgoda Byczyna)
Karol Piechota, Rafał Brzezoń, Krzysztof Pabis (Fablok Chrzanów)
Sebastian Wódz (Wisła Jankowice)
Kamil Warzecha (Ciężkowianka Jaworzno)
Dariusz Łukaszka (LKS Bobrek)
Adrian Kaczkowski, Jakub Marszałek (Świt Krzeszowice)
Bartłomiej Ślusarczyk, Michał Izdebski, Krystian Mitka (Tęcza Tenczynek)
Marcin Czech (Start Kamień)

3 - Gabriel Szala (Wisła Jankowice)
Rafał Chrząszcz, Szymon Przepiórka, Patryk Paliwoda, Arkadiusz Biesek, Patryk Rogowiec (Zagórzanka Zagórze)
Piotr Zapotoczny (MKS Alwernia)
Adam Noworyta (Świt Krzeszowice)
Wojciech Sikora (SPRiN Regulice)
Dawid Kempka, Marek Zieliński (Zgoda Byczyna)
Filip Surowiec (Fablok Chrzanów)
Daniel Doległo (Promyk Bolęcin)
Piotr Boczarski, Dominik Nędza (LKS Bobrek)
Szymon Nowak (UKS SP Dulowa)
Bartłomiej Molenda, Szymon Pieczka (Ciężkowianka Jaworzno)
Mariusz Gaj (Wolanka Wola Filipowska)
Piotr Pytka (Start Kamień)
Edward Majerski (Wisełka Rozkochów)

2 - Daniel Hodur (Zagórzanka Zagórze)
Tomasz Siemek, Wojciech Tekielak, Andrzej Dudek, Mateusz Taborski (MKS Alwernia)
Michał Zięba (Tęcza Tenczynek)
Dawid Sabuda, Tomasz Kędziora, Szymon Ferdek (Fablok Chrzanów)
Raul Gimenez-Carrillo, Jakub Kwaśniewski (Świt Krzeszowice)
Łukasz Kopeć (SPRiN Regulice)
Tomasz Jaromin, Szymon Ostachowski, Paweł Jaromin, Marcin Fitał (Zgoda Byczyna)
Marcin Bała, Kamil Wojdyła, Wojciech Chlebda (Błyskawica Myślachowice)
Dominik Wlezień (LKS Bobrek)
Mateusz Chrząścik, Mateusz Radomski, Marcin Psioda, Adrian Prażmowski, Tomasz Warzecha, Marcin Rzeszutko (Ciężkowianka Jaworzno)
Marek Wideł (UKS SP Dulowa)
Paweł Bidas (Start Kamień)
Piotr Turek, Jakub Kosowski (Wisełka Rozkochów)
Dominik Bachowski, Szymon Jamróz (Wisła Jankowice)
Tomasz Małodobry, Grzegorz Kocot (Wolanka Wola Filipowska)
Adrian Głuszko (Promyk Bolęcin)
Ryszard Płatek (Victoria Zalas)

1 - Tomasz Łukasik, Michał Lasoń (Błyskawica Myślachowice)
Patryk Szczepina, Damian Kułaga, Jakub Gulik, Maksymilian Kosowski (Zagórzanka Zagórze)
Sebastian Tekielak, Kamil Dzikowski (MKS Alwernia)
Łukasz Bębenek, Dominik Nastałek, Abdelkhalek Zaaboul (Promyk Bolęcin)
Daniel Duda, Piotr Głuch, Mateusz Warchoł, Łukasz Kozdraś, Krzysztof Bednarczyk (Wisełka Rozkochów)
Artur Ząbek, Łukasz Kadłuczka (Fablok Chrzanów)
Filip Kurdziel, Jan Korbiel, Paweł Tataruch, Tomasz Kardas, Piotr Barłóg (Tęcza Tenczynek)
Arkadiusz Łyszcz, Patryk Winiarski, Kacper Kciuk (Wisła Jankowice)
Dariusz Piecka, Krzysztof Bartyzel, Dawid Zięba (Zgoda Byczyna)
Jakub Woźniak, Wiktor Skórnicki, Paweł Miziński, Daniel Barański (Ciężkowianka Jaworzno)
Dawid Ślusarczyk, Mateusz Cyganik, Artur Bartnik, Mateusz Podgórski, Witold Łytek, Mariusz Krakowiak (Victoria Zalas)
Mateusz Malczyk, Jakub Wallentin, Daniel Prokop, Krzysztof Dulowski, Karol Kowalik (UKS SP Dulowa)
Mateusz Gara, Mateusz Czechowski, Grzegorz Panek, Sebastian Koszycki, Kamil Bulanda (Start Kamień)
Łukasz Zawadzki, Tomasz Kulig (LKS Bobrek)
Filip Seremak, Paweł Sęk, Piotr Knapik (SPRiN Regulice)
Krystian Bicz, Robert Noworyta, Michał Pałka, Łukasz Żbik, Mateusz Lasoń, Łukasz Kłeczek, Mateusz Grochal (Wolanka Wola Filipowska)
Michał Kot, Bartek Sosur, Mateusz Trędota, Piotr Deryniowski (Świt Krzeszowice)

Bramki samobójcze:

1 - Mikołaj Trzeciak, Łukasz Kadłuczka (Fablok Chrzanów)
Stanisław Bień (Victoria Zalas)
Jacek Kuźnik (Tęcza Tenczynek)
Jakub Marszałek (Świt Krzeszowice)
Mateusz Wilk (UKS SP Dulowa)
Piotr Piwowarczyk (SPRiN Regulice)
Łukasz Rundzia (LKS Bobrek)
Mateusz Warchoł (Wisełka Rozkochów)



Miejsce na Twoją reklamę - dzwoń 570 634 709




Tylko Marcin Ficek (Unia Kwaczała) z czołówki zdobył gole w ostatniej kolejce rundy jesiennej. W meczu z Nadwiślanką w Okleśnej Ficek dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy i został samodzielnym liderem z 14 strzelonymi bramkami. O bramkę mniej ma Krystian Sojka (Lew Olszyny), a Rafał Kobyłecki (Zryw Brodła) ma dwa trafienia mniej od lidera. Powiększa się grupa pościgowa, co może być gwarantem, że emocję w rundzie wiosennej będą jeszcze większe.

Klasyfikacja strzelców B Klasy po 11. kolejkach:

14 - Marcin Ficek (Unia Kwaczała)

13 - Krystian Sojka (Lew Olszyny)

12 - Rafał Kobyłecki (Zryw Brodła)

10 - Tomasz Maj (Korona Lgota)

11 - Patryk Świerczyński (Ciężkowianka II Jaworzno)

9 - Kamil Babecki (Korona Lgota)

7 - Kamil Lizończyk (UKS Górnik Siersza)

6 - Arkadiusz Stępień (Unia Kwaczała)
Mateusz Kozak (Zryw Brodła)
Stanisław Cudak (Korona Mętków)
Andrzej Nowak (Jutrzenka Ostrężnica)

5 - Piotr Dziedzic (Korona Lgota)
Szymon Wojtoń (Nadwiślanka 1956 Okleśna)
Damian Mikuła (Unia Kwaczała)
Paweł Turek (Ruch Młoszowa)

4 - Norbert Kwaśniewski, Łukasz Ornacki (Jutrzenka Ostrężnica)
Szymon Motyl, Patryk Dzidek (Nadwiślanka 1956 Okleśna)
Mateusz Jargus (Lew Olszyny)
Dawid Chechelski (Ruch Młoszowa)
Damian Sobczyk (Górzanka Nawojowa Góra)
Rafał Bulek (Korona Mętków)
Patryk Kowalski, Mariusz Domagała (Tempo Płaza)

3 - Norbert Lelito (Korona Mętków)
Kamil Pstrucha, Michał Odrzywołek (Ruch Młoszowa)
Bartosz Pieczara, Marcin Koziarz (Ciężkowianka II Jaworzno)
Paweł Burbeło (Korona Lgota)
Marcin Pączkowski, Przemysław Hajduk (Unia Kwaczała)
Mateusz Toma (Zryw Brodła)

2 - Szymon Cygan, Sebastian Knapik (Lew Olszyny)
Radosław Fiba, Robert Bogacz (Korona Mętków)
Marcin Tadeusz, Łukasz Rusiniak (Nadwiślanka 1956 Okleśna)
Paweł Drabiński, Dariusz Czub, Daniel Kuciel, Bartłomiej Kasprzycki, Sebastian Kaniewski (Polonia Luszowice)
Dawid Porębski, Paweł Konieczny, Maciej Czub (Ruch Młoszowa)
Kamil Lelito, Kamil Witkowski, Mateusz Czech (Zryw Brodła)
Artur Mendela, Bartłomiej Lizończyk (UKS Górnik Siersza)
Bartłomiej Zięba (Tempo Płaza)
Szymon Nowak, Marcin Fijołek (Ciężkowianka II Jaworzno)
Paweł Ostrzywilk (Korona Lgota)
Jakub Cyran (Jutrzenka Ostrężnica)

1 - Karol Górkowski, Karol Jelonek, Przemysław Kwiatkowski, Ireneusz Palka (Polonia Luszowice)
Konrad Hajduk, Jakub Kłeczek, Patryk Kolmajer, Kamil Ostrowski, Michał Biały (Ruch Młoszowa)
Łukasz Pałka, Wiktor Labisko, Bartosz Kuś (Korona Lgota)
Łukasz Marchewka, Michał Kacik, Mateusz Babik, Artur Mucha (Lew Olszyny)
Wojciech Dzierzbwa, Mieczysław Starniowski, Oskar Lizończyk, Sebastian Gleń (UKS Górnik Siersza)
Norbert Rojek, Dawid Pączkowski, Jakub Drabik, Tomasz Lewandowski, Dominik Pierzchała (Unia Kwaczała)
Krzysztof Pakuła, Marcin Filipek, Paweł Łuszcz, Mateusz Kawala (Jutrzenka Ostrężnica)
Szymon Jachimczyk, Mateusz Bulga, Piotr Jamróz, Tomasz Ciołczyk, Damian Pilarczyk, Patryk Wronka (Ciężkowianka II Jaworzno)
Mateusz Zoń, Kacper Policht, Piotr Likus, Wojciech Wojtaczka, Artur Paleczny, Sebastian Ślósarz, Jan Rusek, Mateusz Majka, Dominik Poznański (Korona Mętków)
Kacper Małocha, Karol Pałka, Michał Kłeczek, Daniel Gęślicki, Jan Kalicki (Górzanka Nawojowa Góra)
Marcin Trzeciak, Wojciech Załuski, Damian Maj (Tempo Płaza)
Kamil Jochymek, Daniel Buczek, Rafał Skwarczyński, Marcin Stańczyk (Nadwiślanka 1956 Okleśna)
Łukasz Łatak (Zryw Brodła)

Bramki samobójcze:

1 - Łukasz Marchewka (Lew Olszyny)
Szymon Wojtoń (Nadwiślanka 1956 Okleśna)
Marcin Paliwoda (Korona Mętków)
Wojciech Chucherko (Ciężkowianka II Jaworzno)
Adrian Bednarczyk (Ruch Młoszowa)
Karol Jelonek (Polonia Luszowice)

Źródło: Łączy nas piłka


Powrót do newsów


Serwis MojeLigi.Net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych na stronie przez użytkowników.

Wybierz swój kolor
Możesz łatwo zmienić kolory.