Wyniki i strzelcy 8 i 9 kolejki MSMLF i 7 i 8 kolejki MSLF

2019-01-02 09:49:21 | Red@ktor |

Pracowity weekend 29-30 grudnia mieli uczestnicy rozgrywek halowych. W obu kategoriach wiekowych rozegrano po dwie kolejki. W sobotę rywalizowano w Chrzanowie, a w niedzielę zanim rozpoczęły się Sylwestrowe zabawy rywalizowano w Libiążu.


W Magic Sport Młodej Lidze Futsalu liderujący Magic Sport powiększa przewagę nad resztą stawki. W 8. kolejce pokonał 3-1 wicelidera MKS Trzebinia JS I 3-1, a w niedzielę rozgromił Kuce Football Club 13-2. Trzeci w rywalizacji Fablok U-16 w weekend zgromadził komplet punktów wygrywając kolejno z MKS Trzebinia JS II 7-4 i z Solidexem Junior 4-1.

W lidze MSLF dobre dwa mecze rozegrał obrońca tytułu Wygiełzów. W sobotnim meczu pokonał 8-1MKS Trzebinia U-20, a w niedzielę 8-0 Protector i po tych wygranych został liderem. Drugie w tabeli Domove w sobotę pokonało Solidex 3-2, a w niedzielę uległo Krisbudowi 1-4. Trzeci w tabeli Solidex również w niedzielę stracił punkty ulegając Promykowi Bolęcin 3-4.

Komunikat: W wyniku braku zainteresowania na przejęcie miejsca w rozgrywkach po wycofanej Zagórzance Zagórze dotychczasowe wyniki z jej udziałem zostały anulowane, a statystyki MSLF uległy zmianie.






Magic Sport Młoda Liga Futsalu - 8. kolejka (29 grudnia 2018)


2018-12-29 11:00 LKS Gang – Solidex Junior 5:4 (3:2)
Piotr Ślósarz 4, Albert Ryska - Mateusz Węgorek 2, Kamil Piegzik 2
ŻK: Albert Ryska (LKS Gang)
MVP meczu: Piotr Ślósarz (LKS Gang)

2018-12-29 11:50 Promyk Bolęcin Junior - MKS Trzebinia 2004 II 5:3 (4:1)
Dawid Patryarcha 2, Patryk Szczepina 2, Aleksander Zmyślony - Miłosz Korcz, Arkadiusz Tajs, Adrian Mysiura
MVP meczu: Patryk Szczepina (Promyk Bolęcin Junior)

2018-12-29 12:40 Fablok U-16 – MKS Trzebinia JS II 7:4 (4:2)
Jakub Gędłek 3, Filip Macuda 2, Michał Cira, Karol Piechota - Kacper Duda 2, Daniel Gołdyn, Patryk Kurek
ŻK: Adam Filipski (Fablok U-16) - Patryk Kurek (MKS Trzebinia JS II)
MVP meczu: Jakub Gędłek (Fablok U-16)

2018-12-29 13:30 Buła i spóła – MKS Trzebinia 2004 I 0:12 (0:4)
Jan Garlacz 5, Michał Hano 2, Igor Krzywda, Konrad Kalinowski, Antoni Małocha, Jakub Bieniek, Michał Łukoś (samobójcza)
MVP meczu: Jan Garlacz (MKS Trzebinia 2004 I)

2018-12-29 14:20 MKS Trzebinia JS I – Magic Sport 1:3 (0:1)
Szymon Zając - Bartosz Bęben 2, Dawid Celmer
ŻK: Oskar Chechelski (Magic Sport)
MVP meczu: Bartosz Bęben (Magic Sport)

Kuce Football Club - pauza

Magic Sport Młoda Liga Futsalu - 9. kolejka (30 grudnia 2018)


2018-12-30 10:00 LKS Gang - MKS Trzebinia 2004 I 0:4 (0:2)
Konrad Kalinowski 3, Oskar Głuch
ŻK: Albert Ryska (LKS Gang)
MVP meczu: Michał Pałka (MKS Trzebinia 2004 I)

2018-12-30 10:50 MKS Trzebinia 2004 II - MKS Trzebinia JS I 2:7 (1:5)
Arkadiusz Tajs, Mikołaj Nietrzebka - Kamil Stachowski 2, Szymon Zając 2, Kacper Blaszke, Radosław Perek, Wiktor Celi (samobójcza)
MVP meczu: Kacper Blaszke (MKS Trzebinia JS I)

2018-12-30 11:40 Solidex Junior - Fabok U-16 1:4 (1:3)
Mateusz Węgorek - Adam Filipski 2, Maksymilian Pędrys, Karol Piechora
ŻK: Mateusz Węgorek (Solidex Junior) - Olaf Przewoźnik, Filip Surowiec (Fablok U-16)
MVP meczu: Olaf Przewoźnik (Fablok U-16)

2018-12-30 12:30 MKS Trzebinia JS II - Promyk Bolęcin Junior 8:4 (3:2)
Kacper Duda 4, Artur Knapik 2, Radosław Siejka, Patryk Kurek - Aleksander Zmyślony, Paweł Dusza, Patryk Szczepina, Krystian Bigaj
ŻK: Patryk Kurek (MKS Trzebinia JS II) - Krystian Bigaj (Promyk Bolęcin Junior)
MVP meczu: Kacper Duda (MKS Trzebinia JS II)

2018-12-30 13:20 Kuce Football Club - Magic Sport 2:13 (1:6)
Mateusz Ciereszko, Kacper Filip - Maciej Grudziński 2, Bartosz Bęben 2, Dawid Motyczko 2, Oskar Chechelski 2, Patryk Szczuka, Maciej Praszek, Wojciech Grudziński
MVP meczu: Michał Kosowski (Magic Sport)

Buła i spóła - pauza



blog image
Relacja i galeria zdjęć na www.schlf-chrzanow.futbolowo.pl




Magic Sport Liga Futsalu - 7. kolejka (29 grudnia 2018)


2018-12-29 15:30 MKS Trzebinia U-20 - Wygiełzów 1:8 (1:4)
Łukasz Sochacki - Tomasz Bieda 2, Krzysztof Bartyzel 2, Przemysław Nowicki, Łukasz Krawczyk, Łukasz Grabowski, Mateusz Kasperczyk
ŻK: Łukasz Krawczyk (Wygiełzów)
MVP meczu: Krzysztof Bartyzel (Wygielzów)

2018-12-29 16:20 Bodypak - Słodki Stół 5:2 (1:1)
Dawid Kurzański 2, Radosław Górka 2, Andrzej Tomal - Bartłomiej Machowski, Szymon Kurek
ŻK: Michał Lasoń (Słodki Stół)
MVP meczu: Dawid Kurzański (Bodypak)

2018-12-29 17:10 Solidex - Domove 2:3 (1:1)
Krystian Bloch, Konrad Patyk - Jakub Jochymek 2, Artur Ząbek
ŻK: Dariusz Wilczak (Solidex)
MVP meczu: Adrian Pieczonka (Domove)

2018-12-29 18:00 Megalo - Promyk Bolęcin 10:5 (3:1)
Piotr Witoń 3, Jakub Kikla 3, Łukasz Wierzba 2, Kamil Jesionowski, Mateusz Mrózek - Patryk Kowalski 3, Mateusz Romanowski, Jacek Kocot
MVP meczu: Jakub Kikla (Megalo)

Protector, Krisbud - pauza

Magic Sport Liga Futsalu - 8. kolejka (29 grudnia 2018)


2018-12-30 14:30 Solidex - Promyk Bolęcin 3:4 (0:2)
Krystian Bloch 2, Dariusz Wilczak - Patryk Kowalski 2, Dominik Sieprawski
ŻK: Krystian Bloch, Miłosz Burza (Solidex) - Mateusz Romanowski, Dominik Sieprawski (Promyk Bolęcin)
MVP meczu: Konrad Kosek (Promyk)

2018-12-30 15:20 Protector - Wygiełzów 0:8 (0:3)
Przemysław Nowicki 3, Mateusz Kasperczyk 2, Łukasz Grabowski 2, Andrzej Lament
ŻK: Dawid Pluta (Protector) - Łukasz Krawczyk (Wygiełzów)
MVP meczu: Przemysław Nowicki (Wygiełzów)

2018-12-30 16:10 Słodki Stół - MKS Trzebinia U-20 5:5 (3:3)
Jan Martyniak 2, Adrian Zybiński, Bartłomiej Machowski, Szymon Kurek - Karol Łubik 3, Jakub Skrzypek, Łukasz Sochacki
ŻK: Karol Łubik (MKS Trzebinia U-20)
MVP meczu: Karol Łubik (MKS Trzebinia U-20)

2018-12-30 17:00 Krisbud - Domove 4:1 (1:1)
Daniel Prokop 2, Rajmuns Raźniak, Mateusz Skotniczny - Dawid Sabuda
ŻK: Paweł Piskorz (Krisbud) - Dawid Sabuda (Domove)
MVP meczu: Daniel Prokop (Krisbud)

Megalo, Bodypak - pauza



Powrót do newsów




Booking.com