• Serwis piłkarski ziemi chrzanowskiej
  • +48 570 634 709
  • Admin@MojeLigi.Net
  • Aktualności

  • Terminarze

  • Statystyki

  • Multimedia

Aktualności

1

Klasyfikacje snajperów Ziemi Chrzanowskiej

2019-10-23 08:04 | Red@ktor
Kibice lubią mecze w których oprócz ładnej gry pada dużo goli. Czy w meczu UKS Dulowa - Victoria Zalas była ładna gra? może nie, ale za to było 9 strzelonych bramek i dwóch zawodników zdobyło hattricki.

Victoria Zalas od spadku do A klasy boryka się z dużymi kłopotami kadrowymi co niewątpliwie wykorzystują rywale. W ostatniej kolejce A klasy znowu wysoko przegrała, a do dwucyfrowego wyniku zabrakło jednego gola. Łupem bramkowym podzielili się Michał Cząstka i Mateusz Wilk, którzy po trzy razy zmusili bramkarza do kapitulacji. Podobnym wyczynem popisał się Dominik Sieprawski z Promyka Bolęcin, który pokonał bramkarza Błyskawicy Myślachowice w prestiżowym, derbowym pojedynku i tym samym pozbawił rywali 2 miejsca w tabeli.

Klasyfikacje mają charakter poglądowy i nie przewidujemy nagród za ich wygranie. Zapraszamy sponsorów, którzy w zamian za reklamę na stronie chcieliby takie nagrody ufundować. Możecie nagrody też ufundować sami odwiedzając strony reklamodawców pojawiające się w serwisie.


Piłkarze trzebińskiego MKS-u wrócili z Pcimia z niczym. Przegrali spotkanie 0-1, a więc żaden z graczy nie poprawił swojego dorobku bramkowego.

Klasyfikacja strzelców IV Ligi po 13. kolejkach:

7 - Michał Kowalik (MKS Trzebinia)

3 - Łukasz Wierzba (MKS Trzebinia)

2 - Wojciech Wilczek, Radosław Górka, Marcin Szczurek, Łukasz Sochacki (MKS Trzebinia)

1 - Adrian Gałka, Adrian Zybiński, Przemysław Knapik (MKS Trzebinia)

Bramki samobójcze:

1 - Radosław Górka (MKS Trzebinia)



Miejsce na Twoją reklamę - dzwoń 570 634 709




Mateusz Zejma (Nadwiślanin Gromiec) trafił do siatki rywali w ostatniej kolejce ligowej. Zawodnik Nadwiślanina zdobył bramkę w remisowym pojedynku z Tempem Białka 2-2. Kolejni w klasyfikacji Bartosz Palka (Nadwiślanin Gromiec), Kamil Majka (UKS KS Chełmek) nie zdobyli bramek w minionej kolejce, a dołączył do nich Mateusz Hankus (UKS KS Chełmek). Zawodnik zdobył trzeciego gola w wygranym 3-0 meczu z Zatorzanką Zator. Na trzeciej pozycji Mateusz Stankiewicz (UKS KS Chełmek) i Mariusz Suwaj (Victoria 1918 Jaworzno), bez goli w ostatniej kolejce.

Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej po 12. kolejkach:

10 - Mateusz Zejma (Nadwiślanin Gromiec)

8 - Bartosz Palka (Nadwiślanin Gromiec)
Kamil Majka, Mateusz Hankus (UKS KS Chełmek)

6 - Mateusz Stankiewicz (UKS KS Chełmek)
Mariusz Suwaj (Victoria 1918 Jaworzno)

5 - Tomasz Kustra, Grzegorz Kantek (UKS KS Chełmek)
Beniamin Łuczak (MKS Libiąż)

4 - Jakub Żmuda, Mariusz Mastalerz (Victoria 1918 Jaworzno)
Mateusz Węgorek (MKS Libiąż)
Łukasz Ząbek (LKS Gorzów)
Łukasz Boratyński (Nadwiślanin Gromiec)

3 - Filip Zając (Arka Babice)
Bartłomiej Kurzak (LKS Żarki)
Jakub Wykręt (UKS KS Chełmek)

2 - Bartłomiej Szyjka (MKS Libiąż)
Sebastian Majcherek, Grzegorz Migdał, Krzysztof Wesecki (LKS Gorzów)
Maksymilian Leś, Łukasz Gembala, Szymon Chrapek (Victoria 1918 Jaworzno)
Jakub Żegleń, Łukasz Nędza (LKS Żarki)
Jakub Waligóra, Paweł Wierzbic (Nadwiślanin Gromiec)
Łukasz Grabowski (Arka Babice)

1 - Mateusz Likus, Albert Ryska, Kamil Piegzik (Nadwiślanin Gromiec)
Konrad Furtak, Oskar Szczurek, Tomasz Bieda, Jakub Głogowski, Mateusz Kuzak (Arka Babice)
Konrad Szafran, Paweł Przebinda, Kamil Jesionowski, Robert Saternus, Piotr Ślósarz, Przemysław Glistak, Patryk Kosowski, Damian Patyk (LKS Żarki)
Damian Lickiewicz, Patryk Kubański, Michał Grabowski, Dawid Celmer, Patryk Kubański (MKS Libiąż)
Mateusz Barnaś (Victoria 1918 Jaworzno)
Patryk Nędza, Paweł Sermak (UKS KS Chełmek,
Krystian Bloch, Daniel Niedzielski, Tomasz Opitek, Sebastian Dylowicz (LKS Gorzów)

Bramki samobójcze:

1 - Krystian Zmarzły (Nadwiślanin Gromiec)
Tomasz Krzyśko (UKS KS Chełmek)
Jakub Głogowski, Filip Zając (Arka Babice)
Kamil Pater, Bartłomiej Szyjka (MKS Libiąż)



Miejsce na Twoją reklamę - dzwoń 570 634 709




Nowym liderem po 12 kolejce został Sebastian Kocot (Wolanka Wola Filipowska), który zdobył jedną bramkę w zwycięskim pojedynku z Fablokiem Chrzanów 3-2. Sebastian Kaczmarczyk (Błyskawica Myślachowice), który jest drugi i trzeci w klasyfikacji Krzysztof Księżyc (Świt Krzeszowice) w ostatniej kolejce nie powiększyli swoich dorobków bramkowych.

Klasyfikacja strzelców A Klasy po 12. kolejkach:

14 - Sebastian Kocot (Wolanka Wola Filipowska)

13 - Sebastian Kaczmarczyk (Błyskawica Myślachowice)

12 - Krzysztof Księżyc (Świt Krzeszowice)

11 - Paweł Matusik (SPRiN Regulice)

10 - Tomasz Kaszuba (Zagórzanka Zagórze)
Michał Cząstka (UKS SP Dulowa)

9 - Jędrzej Krawczyk (Wisła Jankowice)

8 - Piotr Żbik (Wolanka Wola Filipowska)
Dominik Sieprawski (Promyk Bolęcin)

7 - Paweł Panek (Start Kamień)
Grzegorz Krzysiak (Świt Krzeszowice)
Dariusz Boś (Zgoda Byczyna)

6 - Krystian Nowotarski (LKS Bobrek)
Przemysław Pałka (Tęcza Tenczynek)
Mariusz Celej (Start Kamień)
Paweł Kalinowski, Sebastian Jaromin (Zgoda Byczyna)

5 - Maksymilian Prasak (SPRiN Regulice)
Piotr Sołtysik (MKS Alwernia)
Piotr Woronowicz (Ciężkowianka Jaworzno)
Konrad Kuglin (Start Kamień)
Hubert Matys (Fablok Chrzanów)
Dawid Motyczko (Zagórzanka Zagórze)
Tomasz Witkowski (Błyskawica Myślachowice)
Łukasz Hejnowski (LKS Bobrek)

4 - Artur Oczkowski (Zagórzanka Zagórze)
Łukasz Przebindowski (Zgoda Byczyna)
Karol Piechota, Rafał Brzezoń (Fablok Chrzanów)
Sebastian Wódz (Wisła Jankowice)
Kamil Warzecha, Mariusz Biel (Ciężkowianka Jaworzno)
Dariusz Łukaszka (LKS Bobrek)
Kacper Głowacz (Błyskawica Myślachowice)
Krzysztof Turek (SPRiN Regulice)
Adrian Kaczkowski (Świt Krzeszowice)
Mateusz Wilk (UKS SP Dulowa)
Piotr Wójcik (Wisełka Rozkochów)

3 - Gabriel Szala (Wisła Jankowice)
Rafał Chrząszcz, Szymon Przepiórka, Patryk Paliwoda (Zagórzanka Zagórze)
Piotr Zapotoczny (MKS Alwernia)
Adam Noworyta, Jakub Marszałek (Świt Krzeszowice)
Marcin Czech (Start Kamień)
Wojciech Sikora (SPRiN Regulice)
Dawid Kempka (Zgoda Byczyna)
Filip Surowiec (Fablok Chrzanów)
Daniel Doległo (Promyk Bolęcin)
Bartłomiej Ślusarczyk, Krystian Mitka, Michał Izdebski (Tęcza Tenczynek)
Piotr Boczarski, Dominik Nędza (LKS Bobrek)
Szymon Nowak (UKS SP Dulowa)
Bartłomiej Molenda (Ciężkowianka Jaworzno)

2 - Patryk Rogowiec, Daniel Hodur, Arkadiusz Biesek (Zagórzanka Zagórze)
Tomasz Siemek, Wojciech Tekielak, Andrzej Dudek, Mateusz Taborski (MKS Alwernia)
Michał Zięba (Tęcza Tenczynek)
Dawid Sabuda, Tomasz Kędziora, Szymon Ferdek, Szymon Stach, Krzysztof Pabis (Fablok Chrzanów)
Raul Gimenez-Carrillo (Świt Krzeszowice)
Łukasz Kopeć (SPRiN Regulice)
Tomasz Jaromin, Szymon Ostachowski, Paweł Jaromin, Marek Zieliński, Marcin Fitał (Zgoda Byczyna)
Marcin Bała, Kamil Wojdyła, Wojciech Chlebda (Błyskawica Myślachowice)
Dominik Wlezień (LKS Bobrek)
Mateusz Chrząścik, Mateusz Radomski, Marcin Psioda, Adrian Prażmowski, Szymon Pieczka, Tomasz Warzecha, Marcin Rzeszutko (Ciężkowianka Jaworzno)
Marek Wideł (UKS SP Dulowa)
Paweł Bidas, Piotr Pytka (Start Kamień)
Edward Majerski, Piotr Turek (Wisełka Rozkochów)
Dominik Bachowski (Wisła Jankowice)
Mariusz Gaj, Tomasz Małodobry (Wolanka Wola Filipowska)

1 - Tomasz Łukasik, Michał Lasoń (Błyskawica Myślachowice)
Patryk Szczepina, Damian Kułaga, Jakub Gulik, Maksymilian Kosowski (Zagórzanka Zagórze)
Sebastian Tekielak (MKS Alwernia)
Łukasz Bębenek, Dominik Nastałek (Promyk Bolęcin)
Daniel Duda, Piotr Głuch, Mateusz Warchoł, Łukasz Kozdraś, Krzysztof Bednarczyk (Wisełka Rozkochów)
Artur Ząbek, Łukasz Kadłuczka (Fablok Chrzanów)
Filip Kurdziel, Jan Korbiel, Paweł Tataruch, Tomasz Kardas, Piotr Barłóg (Tęcza Tenczynek)
Arkadiusz Łyszcz, Patryk Winiarski, Szymon Jamróz (Wisła Jankowice)
Dariusz Piecka, Krzysztof Bartyzel, Dawid Zięba (Zgoda Byczyna)
Jakub Woźniak, Wiktor Skórnicki, Paweł Miziński, Daniel Barański (Ciężkowianka Jaworzno)
Dawid Ślusarczyk, Mateusz Cyganik, Ryszard Płatek, Artur Bartnik, Mateusz Podgórski, Witold Łytek, Mariusz Krakowiak (Victoria Zalas)
Mateusz Malczyk, Jakub Wallentin, Daniel Prokop, Krzysztof Dulowski (UKS SP Dulowa)
Mateusz Gara, Mateusz Czechowski, Grzegorz Panek, Sebastian Koszycki (Start Kamień)
Łukasz Zawadzki, Tomasz Kulig (LKS Bobrek)
Filip Seremak, Paweł Sęk (SPRiN Regulice)
Krystian Bicz, Robert Noworyta, Michał Pałka, Łukasz Żbik, Mateusz Lasoń, Grzegorz Kocot, Łukasz Kłeczek (Wolanka Wola Filipowska)
Michał Kot, Bartek Sosur, Mateusz Trędota, Jakub Kwaśniewski (Świt Krzeszowice)

Bramki samobójcze:

1 - Mikołaj Trzeciak, Łukasz Kadłuczka (Fablok Chrzanów)
Stanisław Bień (Victoria Zalas)
Jacek Kuźnik (Tęcza Tenczynek)
Jakub Marszałek (Świt Krzeszowice)
Mateusz Wilk (UKS SP Dulowa)
Piotr Piwowarczyk (SPRiN Regulice)
Łukasz Rundzia (LKS Bobrek)
Mateusz Warchoł (Wisełka Rozkochów)



Miejsce na Twoją reklamę - dzwoń 570 634 709




Do lidera Krystiana Sojki (Lew Olszyny) bez gola w przegranym meczu ze Zrywem Brodła 1-3 dołączył Marcin Ficek (Unia Kwaczała). Doświadczony gracz Unii trafił w przegranym meczu z Koroną Lgota 3-5. Jedno trafienie mniej ma Rafał Kobyłecki ze Zrywu, który zdobył bramkę w mecz z Lwem. Na trzeciej pozycji plasuje się dwóch zawodników Tomasz Maj (Korona Lgota) i Patryk Świerczyński (Ciężkowianka II Jaworzno). Maj strzelił hattricka w meczu z Unią Kwaczała, a Świerczyński upolował dublet w wygranym meczu z Górnikiem Siersza 4-1.

Klasyfikacja strzelców B Klasy po 9. kolejkach:

12 - Krystian Sojka (Lew Olszyny)
Marcin Ficek (Unia Kwaczała)

11 - Rafał Kobyłecki (Zryw Brodła)

8 - Tomasz Maj (Korona Lgota)
Patryk Świerczyński (Ciężkowianka II Jaworzno)

7 - Kamil Babecki (Korona Lgota)

6 - Arkadiusz Stępień (Unia Kwaczała)

5 - Piotr Dziedzic (Korona Lgota)
Mateusz Kozak (Zryw Brodła)

4 - Norbert Kwaśniewski (Jutrzenka Ostrężnica)
Szymon Motyl (Nadwiślanka 1956 Okleśna)
Damian Mikuła (Unia Kwaczała)
Kamil Lizończyk (UKS Górnik Siersza)
Stanisław Cudak (Korona Mętków)
Mateusz Jargus (Lew Olszyny)
Paweł Turek (Ruch Młoszowa)

3 - Rafał Bulek, Norbert Lelito (Korona Mętków)
Andrzej Nowak, Łukasz Ornacki (Jutrzenka Ostrężnica)
Dawid Chechelski, Kamil Pstrucha (Ruch Młoszowa)
Bartosz Pieczara (Ciężkowianka II Jaworzno)
Szymon Wojtoń (Nadwiślanka 1956 Okleśna)
Damian Sobczyk (Górzanka Nawojowa Góra)
Paweł Burbeło (Korona Lgota)
Marcin Pączkowski, Przemysław Hajduk (Unia Kwaczała)

2 - Szymon Cygan, Sebastian Knapik (Lew Olszyny)
Radosław Fiba (Korona Mętków)
Patryk Dzidek, Marcin Tadeusz, Łukasz Rusiniak (Nadwiślanka 1956 Okleśna)
Paweł Drabiński, Dariusz Czub, Daniel Kuciel, Bartłomiej Kasprzycki, Sebastian Kaniewski (Polonia Luszowice)
Dawid Porębski, Michał Odrzywołek, Paweł Konieczny (Ruch Młoszowa)
Kamil Lelito, Kamil Witkowski, Mateusz Czech, Mateusz Toma (Zryw Brodła)
Artur Mendela, Bartłomiej Lizończyk (UKS Górnik Siersza)
Bartłomiej Zięba (Tempo Płaza)
Szymon Nowak (Ciężkowianka II Jaworzno)

1 - Karol Górkowski, Karol Jelonek, Przemysław Kwiatkowski, Ireneusz Palka (Polonia Luszowice)
Konrad Hajduk, Maciej Czub, Jakub Kłeczek, Patryk Kolmajer, Kamil Ostrowski (Ruch Młoszowa)
Łukasz Pałka, Wiktor Labisko, Bartosz Kuś, Paweł Ostrzywilk (Korona Lgota)
Łukasz Marchewka, Michał Kacik, Mateusz Babik, Artur Mucha (Lew Olszyny)
Wojciech Dzierzbwa, Mieczysław Starniowski, Oskar Lizończyk (UKS Górnik Siersza)
Norbert Rojek, Dawid Pączkowski (Unia Kwaczała)
Krzysztof Pakuła, Marcin Filipek (Jutrzenka Ostrężnica)
Szymon Jachimczyk, Marcin Koziarz, Mateusz Bulga, Piotr Jamróz, Tomasz Ciołczyk, Marcin Fijołek (Ciężkowianka II Jaworzno)
Mateusz Zoń, Kacper Policht, Piotr Likus, Wojciech Wojtaczka, Artur Paleczny, Sebastian Ślósarz, Jan Rusek, Robert Bogacz, Mateusz Majka (Korona Mętków)
Kacper Małocha, Karol Pałka (Górzanka Nawojowa Góra)
Mariusz Domagała, Marcin Trzeciak, Patryk Kowalski, Wojciech Załuski, Damian Maj (Tempo Płaza)
Kamil Jochymek (Nadwiślanka 1956 Okleśna)
Łukasz Łatak (Zryw Brodła)

Bramki samobójcze:

1 - Łukasz Marchewka (Lew Olszyny)
Szymon Wojtoń (Nadwiślanka 1956 Okleśna)
Marcin Paliwoda (Korona Mętków)
Wojciech Chucherko (Ciężkowianka II Jaworzno)

Źródło: Łączy nas piłka


Powrót do newsów


Serwis MojeLigi.Net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych na stronie przez użytkowników.

Wybierz swój kolor
Możesz łatwo zmienić kolory.