• Serwis piłkarski ziemi chrzanowskiej
  • +48 570 634 709
  • Admin@MojeLigi.Net
  • Aktualności

  • Terminarze

  • Statystyki

  • Multimedia

Aktualności

1

Klasyfikacje snajperów Ziemi Chrzanowskiej

2019-10-16 06:32 | Red@ktor
Drugi kolejny tydzień kibice nie zobaczyli hattricka na lokalnych boiskach. Kilka razy zawodnikom udało się pokonać bramkarzy rywali dwukrotnie, a najwięcej goli padło w meczu Halniak Maków Podhalański - MKS Libiąż 6:3.

Wyniki w niższych ligach często zaskakują nawet najwytrawniejszych fachowców od ich przewidywania, co ma dodatkowy urok w tej dyscyplinie sportu. Tak też było w ostatnim weekendzie, bo kto przed meczem MKS-u Trzebinia z Jawiszowicami postawiłby na tak wysoką wygraną gospodarzy? Czy przed meczem SPRiN-u Regulice ze Startem Kamień? Ważne jednak dla kibiców jest to, że idąc na mecz jakiejkolwiek ligi nie nudzą się z powodu bezbramkowych remisów, bo tych w tym sezonie praktycznie nie ma.

Klasyfikacje mają charakter poglądowy i nie przewidujemy nagród za ich wygranie. Zapraszamy sponsorów, którzy w zamian za reklamę na stronie chcieliby takie nagrody ufundować. Możecie nagrody też ufundować sami odwiedzając strony reklamodawców pojawiające się w serwisie.


W ostatnim ligowym meczu z LKS Jawiszowice piłkarze z Trzebini zdobyli pięć bramek tracąc przy tym tylko jedną. Dwukrotnie do bramki rywali trafiał Michał Kowalik i to on przewodzi w klasyfikacji z siedmioma golami. Trzy bramki ma na koncie drugi Łukasz Wierzba, a na trzeciej pozycji plasuje się już czterech graczy: Wojciech Wilczek, Radosław Górka, Marcin Szczurek, Łukasz Sochacki.

Klasyfikacja strzelców IV Ligi po 12. kolejkach:

7 - Michał Kowalik (MKS Trzebinia)

3 - Łukasz Wierzba (MKS Trzebinia)

2 - Wojciech Wilczek, Radosław Górka, Marcin Szczurek, Łukasz Sochacki (MKS Trzebinia)

1 - Adrian Gałka, Adrian Zybiński, Przemysław Knapik (MKS Trzebinia)

Bramki samobójcze:

1 - Radosław Górka (MKS Trzebinia)



Miejsce na Twoją reklamę - dzwoń 570 634 709




Nie zmieniła się znacząco czołówka klasyfikacji strzelców z powodu przełożenia meczu Nadwiślanina Gromiec z Babią Góra Sucha Beskidzka. Tylko Mateusz Hankus (UKS KS Chełmek) zdobył gola w wygranym meczu z Niwą Nowa Wieś 1-0 i teraz jest sam na trzeciej pozycji.

Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej po 11. kolejkach:

9 - Mateusz Zejma (Nadwiślanin Gromiec)

8 - Bartosz Palka (Nadwiślanin Gromiec)
Kamil Majka (UKS KS Chełmek)

7 - Mateusz Hankus (UKS KS Chełmek)

6 - Mateusz Stankiewicz (UKS KS Chełmek)
Mariusz Suwaj (Victoria 1918 Jaworzno)

5 - Tomasz Kustra (UKS KS Chełmek)

4 - Grzegorz Kantek (UKS KS Chełmek)
Jakub Żmuda, Mariusz Mastalerz (Victoria 1918 Jaworzno)
Beniamin Łuczak (MKS Libiąż)

3 - Filip Zając (Arka Babice)
Łukasz Ząbek (LKS Gorzów)
Łukasz Boratyński (Nadwiślanin Gromiec)
Bartłomiej Kurzak (LKS Żarki)

2 - Jakub Wykręt (UKS KS Chełmek)
Mateusz Węgorek, Bartłomiej Szyjka (MKS Libiąż)
Sebastian Majcherek, Grzegorz Migdał (LKS Gorzów)
Maksymilian Leś, Łukasz Gembala, Szymon Chrapek (Victoria 1918 Jaworzno)
Jakub Żegleń, Łukasz Nędza (LKS Żarki)
Jakub Waligóra, Paweł Wierzbic (Nadwiślanin Gromiec)

1 - Mateusz Likus, Albert Ryska, Kamil Piegzik, Łukasz Boratyński (Nadwiślanin Gromiec)
Konrad Furtak, Oskar Szczurek, Tomasz Bieda, Łukasz Grabowski, Jakub Głogowski, Mateusz Kuzak (Arka Babice)
Konrad Szafran, Paweł Przebinda, Kamil Jesionowski, Robert Saternus, Piotr Ślósarz, Przemysław Glistak, Patryk Kosowski (LKS Żarki)
Damian Lickiewicz, Patryk Kubański, Michał Grabowski, Dawid Celmer, Patryk Kubański (MKS Libiąż)
Mateusz Barnaś (Victoria 1918 Jaworzno)
Patryk Nędza, Jakub Wykręt (UKS KS Chełmek,
Krzysztof Wesecki, Krystian Bloch, Daniel Niedzielski, Tomasz Opitek, Sebastian Dylowicz (LKS Gorzów)

Bramki samobójcze:

1 - Krystian Zmarzły (Nadwiślanin Gromiec)
Tomasz Krzyśko (UKS KS Chełmek)
Jakub Głogowski, Filip Zając (Arka Babice)
Kamil Pater, Bartłomiej Szyjka (MKS Libiąż)



Miejsce na Twoją reklamę - dzwoń 570 634 709




Sebastian Kaczmarczyk w ostatniej kolejce nie powiększył swojego dorobku bramkowego i w klasyfikacji dogonił go Sebastian Kocot (Wolanka Wola Filipowska). Snajper Wolanki dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców w wygranym 5-0 meczu z Promykiem w Bolęcinie. Na drugiej pozycji plasuje się Krzysztof Księżyc (Świt Krzeszowice), który zdobył bramkę w wygranym przez jego zespół meczu z Liszczanką Liszki 3-1. Trzeci w klasyfikacji jest Paweł Matusik (SPRiN Regulice). Zawodnik z Regulic dwukrotnie pokonał bramkarza w meczu ze Startem Kamień wygranym przez SPRiN 3-2.

Klasyfikacja strzelców A Klasy po 11. kolejkach:

13 - Sebastian Kaczmarczyk (Błyskawica Myślachowice)
Sebastian Kocot (Wolanka Wola Filipowska)

12 - Krzysztof Księżyc (Świt Krzeszowice)

11 - Paweł Matusik (SPRiN Regulice)

10 - Tomasz Kaszuba (Zagórzanka Zagórze)

8 - Piotr Żbik (Wolanka Wola Filipowska)

7 - Paweł Panek (Start Kamień)
Grzegorz Krzysiak (Świt Krzeszowice)
Dariusz Boś (Zgoda Byczyna)
Michał Cząstka (UKS SP Dulowa)

6 - Jędrzej Krawczyk (Wisła Jankowice)
Krystian Nowotarski (LKS Bobrek)
Przemysław Pałka (Tęcza Tenczynek)
Mariusz Celej (Start Kamień)

5 - Maksymilian Prasak (SPRiN Regulice)
Piotr Sołtysik (MKS Alwernia)
Paweł Kalinowski (Zgoda Byczyna)
Piotr Woronowicz (Ciężkowianka Jaworzno)
Konrad Kuglin (Start Kamień)
Dominik Sieprawski (Promyk Bolęcin)
Hubert Matys (Fablok Chrzanów)
Dawid Motyczko (Zagórzanka Zagórze)
Tomasz Witkowski (Błyskawica Myślachowice)

4 - Artur Oczkowski (Zagórzanka Zagórze)
Sebastian Jaromin, Łukasz Przebindowski (Zgoda Byczyna)
Karol Piechota (Fablok Chrzanów)
Sebastian Wódz (Wisła Jankowice)
Kamil Warzecha, Mariusz Biel (Ciężkowianka Jaworzno)
Łukasz Hejnowski, Dariusz Łukaszka (LKS Bobrek)
Kacper Głowacz (Błyskawica Myślachowice)
Krzysztof Turek (SPRiN Regulice)

3 - Gabriel Szala (Wisła Jankowice)
Rafał Chrząszcz, Szymon Przepiórka (Zagórzanka Zagórze)
Piotr Zapotoczny (MKS Alwernia)
Adam Noworyta, Adrian Kaczkowski (Świt Krzeszowice)
Marcin Czech (Start Kamień)
Wojciech Sikora (SPRiN Regulice)
Dawid Kempka (Zgoda Byczyna)
Filip Surowiec, Rafał Brzezoń (Fablok Chrzanów)
Daniel Doległo (Promyk Bolęcin)
Bartłomiej Ślusarczyk, Krystian Mitka, Michał Izdebski (Tęcza Tenczynek)
Piotr Boczarski (LKS Bobrek)

2 - Patryk Rogowiec, Daniel Hodur, Arkadiusz Biesek, Patryk Paliwoda (Zagórzanka Zagórze)
Tomasz Siemek, Wojciech Tekielak, Andrzej Dudek (MKS Alwernia)
Michał Zięba (Tęcza Tenczynek)
Dawid Sabuda, Tomasz Kędziora, Szymon Ferdek, Szymon Stach (Fablok Chrzanów)
Raul Gimenez-Carrillo, Jakub Marszałek (Świt Krzeszowice)
Łukasz Kopeć (SPRiN Regulice)
Tomasz Jaromin, Szymon Ostachowski, Paweł Jaromin, Marek Zieliński, Marcin Fitał (Zgoda Byczyna)
Marcin Bała, Kamil Wojdyła, Wojciech Chlebda (Błyskawica Myślachowice)
Dominik Wlezień, Dominik Nędza (LKS Bobrek)
Mateusz Chrząścik, Mateusz Radomski, Bartłomiej Molenda, Marcin Psioda, Adrian Prażmowski (Ciężkowianka Jaworzno)
Marek Wideł (UKS SP Dulowa)
Paweł Bidas, Piotr Pytka (Start Kamień)
Edward Majerski, Piotr Wójcik, Piotr Turek (Wisełka Rozkochów)
Dominik Bachowski (Wisła Jankowice)
Mariusz Gaj (Wolanka Wola Filipowska)

1 - Tomasz Łukasik, Michał Lasoń (Błyskawica Myślachowice)
Patryk Szczepina, Damian Kułaga, Jakub Gulik, Maksymilian Kosowski (Zagórzanka Zagórze)
Sebastian Tekielak, Mateusz Taborski (MKS Alwernia)
Łukasz Bębenek, Dominik Nastałek (Promyk Bolęcin)
Daniel Duda, Piotr Głuch, Mateusz Warchoł, Łukasz Kozdraś, Krzysztof Bednarczyk (Wisełka Rozkochów)
Artur Ząbek, Krzysztof Pabis, Łukasz Kadłuczka (Fablok Chrzanów)
Filip Kurdziel, Jan Korbiel, Paweł Tataruch, Tomasz Kardas, Piotr Barłóg (Tęcza Tenczynek)
Arkadiusz Łyszcz, Patryk Winiarski, Szymon Jamróz (Wisła Jankowice)
Dariusz Piecka, Krzysztof Bartyzel, Dawid Zięba (Zgoda Byczyna)
Jakub Woźniak, Wiktor Skórnicki, Paweł Miziński, Szymon Pieczka, Daniel Barański, Tomasz Warzecha, Marcin Rzeszutko (Ciężkowianka Jaworzno)
Dawid Ślusarczyk, Mateusz Cyganik, Ryszard Płatek, Artur Bartnik, Mateusz Podgórski, Witold Łytek, Mariusz Krakowiak (Victoria Zalas)
Mateusz Malczyk, Mateusz Wilk, Jakub Wallentin, Szymon Nowak, Daniel Prokop (UKS SP Dulowa)
Mateusz Gara, Mateusz Czechowski, Grzegorz Panek, Sebastian Koszycki (Start Kamień)
Łukasz Zawadzki (LKS Bobrek)
Filip Seremak, Paweł Sęk (SPRiN Regulice)
Krystian Bicz, Robert Noworyta, Michał Pałka, Łukasz Żbik, Mateusz Lasoń, Grzegorz Kocot, Łukasz Kłeczek (Wolanka Wola Filipowska)
Michał Kot, Bartek Sosur, Mateusz Trędota, Jakub Kwaśniewski (Świt Krzeszowice)

Bramki samobójcze:

1 - Mikołaj Trzeciak, Łukasz Kadłuczka (Fablok Chrzanów)
Stanisław Bień (Victoria Zalas)
Jacek Kuźnik (Tęcza Tenczynek)
Jakub Marszałek (Świt Krzeszowice)
Mateusz Wilk (UKS SP Dulowa)
Piotr Piwowarczyk (SPRiN Regulice)
Łukasz Rundzia (LKS Bobrek)
Mateusz Warchoł (Wisełka Rozkochów)



Miejsce na Twoją reklamę - dzwoń 570 634 709




Jedno trafienie w meczu Korona Mętków - Lew Olszyny 2-2 zanotował lider klasyfikacji strzelców Krystian Sojka.
Tuż za nim jest Marcin Ficek (Unia Kwaczała), który też raz pokonał bramkarza w meczu z rezerwami Cięzkowianki Jaworzno 3-2. Dwie bramki w wygranym przez Zryw Brodła meczu z Koroną Lgota 4-2 zanotował Rafał Kobyłecki i jest trzeci w klasyfikacji.

Klasyfikacja strzelców B Klasy po 8. kolejkach:

12 - Krystian Sojka (Lew Olszyny)

11 - Marcin Ficek (Unia Kwaczała)

10 - Rafał Kobyłecki (Zryw Brodła)

7 - Kamil Babecki (Korona Lgota)

6 - Arkadiusz Stępień (Unia Kwaczała)
Patryk Świerczyński (Ciężkowianka II Jaworzno)

5 - Piotr Dziedzic, Tomasz Maj (Korona Lgota)

4 - Norbert Kwaśniewski (Jutrzenka Ostrężnica)
Szymon Motyl (Nadwiślanka 1956 Okleśna)
Damian Mikuła (Unia Kwaczała)
Kamil Lizończyk (UKS Górnik Siersza)
Mateusz Kozak (Zryw Brodła)
Stanisław Cudak (Korona Mętków)

3 - Rafał Bulek, Norbert Lelito (Korona Mętków)
Mateusz Jargus (Lew Olszyny)
Andrzej Nowak (Jutrzenka Ostrężnica)
Paweł Turek, Dawid Chechelski (Ruch Młoszowa)
Bartosz Pieczara (Ciężkowianka II Jaworzno)
Szymon Wojtoń (Nadwiślanka 1956 Okleśna)
Damian Sobczyk (Górzanka Nawojowa Góra)

2 - Szymon Cygan, Sebastian Knapik (Lew Olszyny)
Radosław Fiba (Korona Mętków)
Patryk Dzidek, Marcin Tadeusz, Łukasz Rusiniak (Nadwiślanka 1956 Okleśna)
Marcin Pączkowski, Przemysław Hajduk (Unia Kwaczała)
Paweł Drabiński, Dariusz Czub, Daniel Kuciel, Bartłomiej Kasprzycki, Sebastian Kaniewski (Polonia Luszowice)
Dawid Porębski, Michał Odrzywołek, Kamil Pstrucha, Paweł Konieczny (Ruch Młoszowa)
Kamil Lelito, Kamil Witkowski, Mateusz Czech, Mateusz Toma (Zryw Brodła)
Artur Mendela (UKS Górnik Siersza)
Paweł Burbeło (Korona Lgota)
Bartłomiej Zięba (Tempo Płaza)

1 - Karol Górkowski, Karol Jelonek, Przemysław Kwiatkowski, Ireneusz Palka (Polonia Luszowice)
Konrad Hajduk, Maciej Czub, Jakub Kłeczek (Ruch Młoszowa)
Łukasz Pałka, Wiktor Labisko, Bartosz Kuś (Korona Lgota)
Łukasz Marchewka, Michał Kacik, Mateusz Babik, Artur Mucha (Lew Olszyny)
Bartłomiej Lizończyk, Wojciech Dzierzbwa, Mieczysław Starniowski, Oskar Lizończyk (UKS Górnik Siersza)
Norbert Rojek, Dawid Pączkowski (Unia Kwaczała)
Łukasz Ornacki, Krzysztof Pakuła, Marcin Filipek (Jutrzenka Ostrężnica)
Szymon Jachimczyk, Marcin Koziarz, Mateusz Bulga, Szymon Nowak, Piotr Jamróz, Tomasz Ciołczyk (Ciężkowianka II Jaworzno)
Mateusz Zoń, Kacper Policht, Piotr Likus, Wojciech Wojtaczka, Artur Paleczny, Sebastian Ślósarz, Jan Rusek, Robert Bogacz, Mateusz Majka (Korona Mętków)
Kacper Małocha, Karol Pałka (Górzanka Nawojowa Góra)
Mariusz Domagała, Marcin Trzeciak, Patryk Kowalski, Wojciech Załuski, Damian Maj (Tempo Płaza)
Kamil Jochymek (Nadwiślanka 1956 Okleśna)

Bramki samobójcze:

1 - Łukasz Marchewka (Lew Olszyny)
Szymon Wojtoń (Nadwiślanka 1956 Okleśna)
Marcin Paliwoda (Korona Mętków)
Wojciech Chucherko (Ciężkowianka II Jaworzno)

Źródło: Łączy nas piłka


Powrót do newsów


Serwis MojeLigi.Net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych na stronie przez użytkowników.

Wybierz swój kolor
Możesz łatwo zmienić kolory.