Startują wiosenne rozgrywki u najmłodszych

2018-04-07 05:40:44 | Red@ktor |

Startują wiosenne serie gier w rozgrywkach najmłodszych adeptów futbolu. Już w sobotę 7 kwietnia zmagania po zimie rozpoczną Orliki. W niedzielę 8 kwietnia do boju ruszą Żaki, a za tydzień do rywalizacji przystąpią również Skrzaty.


Zgodnie z ustaleniami prosimy do niedzieli poprzedzającej dany weekend (max poniedziałek) o informacje jeśli ktoś jest niedostępny, potrzebuje grać o konkretnej godzinie itp. Tradycyjnie drużyna wpisana jako gospodarz jest odpowiedzialna za opłacenie delegacji sędziowskiej. PROSIMY NIE ZAPOMINAĆ!

Wszelkie informacje na temat rozgrywek można uzyskać u Adama Banacha pod adresem e-mail bananito@poczta.fm lub telefonicznie pod numerem telefonu 514 563 420.





style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-5362673279353684"
data-ad-slot="1085718257"
data-ad-format="auto">




ORL IKI 07.04.2018

Orlik Trzebinia Górka, sobota 07.04.2018
Gospodarz I (3 mecze) UKS AP 21 II
Gospodarz II (3 mecze) MKS Triumf Alwernia I
8.30 AP 21 II - Zryw Brodła 8-1
9.15 AP 21 II - UKS Górnik Siersza 0-7
10.00 Zryw Brodła - UKS Górnik Siersza 1-10
10.45 Triumf Alwernia I - AP 21 I 1-2
11.30 Triumf Alwernia I - Ciężkowianka Jaworzno 2-3
12.15 AP 21 I - Ciężkowianka Jaworzno 9-2

Orlik Babice, sobota 07.04.2018
Gospodarz I (3 mecze): Zagórzanka Zagórze
Gospodarz II (4 mecze) UKS Górnik Libiąż III
9.00 Zagórzanka Zagórze - Ap Champions 2-5
9.45 AP Champions - UKS Górnik Libiąż II 5-4
10.30 Zagórzanka Zagórze - UKS Górnik Libiąż II 6-3
11.15 UKS Górnik Libiąż III - LKS Żarki 0-25
12.00 Triumf Alwernia II - Polonia Luszowice 0-7
12.45 UKS Górnik Libiąż III - Polonia Luszowice 2-5
13.30 Triumf Alwernia II - LKS Żarki 0-10

Orlik Młoszowa, sobota 07.04.2018
Gospodarz: Ruch Młoszowa
9.00 Ruch Młoszowa - Błyskawica Myślachowice 11-0
9.45 Nadwiślanin Gromiec - UKS Dulowa 4-0
10.30 Ruch Młoszowa - Nadwiślanin Gromiec 1-3
11.15 Błyskawica Myślachowice - UKS Dulowa 1-7

ORLIKI 14.04.2018

Orlik Chrzanów, sobota 14.04.2018
Gospodarz I (3 mecze) Polonia Luszowice
Gospodarz II (3 mecze) Nadwiślanin Gromiec
8.30 UKS Fablok Chrzanów - Polonia Luszowice 4-1
9.15 Polonia Luszowice - UKS Górnik Siersza 5-4
10.00 UKS Fablok Chrzanów - UKS Górnik Siersza 6-2
10.45 Nadwiślanin Gromiec - Akademia 2012 III 6-3
11.30 UKS Górnik Libiąż III - Nadwiślanin Gromiec 4-4
12.15 UKS Górnik Libiąż III - Akademia 2012 III 3-6


Orlik Babice, sobota 14.04.2018
Gospodarz: UKS Górnik Libiąż I
8.00 UKS Górnik Libiąż I - UKS AP 21 I 2-2
8.45 UKS Górnik Libiąż I - Victoria 1918 Jaworzno 12-3
9.30 UKS AP 21 I - Victoria 1918 Jaworzno 11-0

Orlik Libiąż, sobota 14.04.2018
Gospodarz: AP Champions
9.15 UKS Górnik Libiąż II - AP Champions 2-4
10.00 UKS Górnik Libiąż II - Akademia 2012 I 1-9
10.45 AP Champions - Triumf Alwernia I 3-0
11.30 Triumf Alwernia I - Akademia 2012 I 1-8

Orlik Trzebinia Górka, sobota 14.04.2018
Gospodarz: AP MKS Trzebinia II
8.30 Ciężkowianka Jaworzno - MKS Trzebinia II 14-1
9.15 AP MKS Trzebinia I - Zagórzanka Zagórze 5-0
10.00 Zagórzanka Zagórze - Ciężkowianka Jaworzno 3-3
10.45 AP MKS Trzebinia I - AP MKS Trzebinia II 17-0

Orlik Młoszowa, sobota 14.04.2018
Gospodarz I (3 mecze) Triumf Alwernia II
Gospodarz II (3 mecze) LKS Żarki
8.15 Triumf Alwernia II - UKS Dulowa 9-0
9.00 Triumf Alwernia II - Ruch Młoszowa 1-2
9.45 UKS Dulowa - Ruch Młoszowa 0-3
10.30 Błyskawica Myślachowice - LKS Żarki 0-23
11.15 UKS AP 21 II - LKS Żarki 1-14
12.00 Błyskawica Myślachowice - UKS AP 21 II 4-11



ŻAKI 08.04.2018

Orlik Chrzanów, niedziela, 08.04.2018
Gospodarz: UKS Górnik Libiąż
9.15 UKS AP 21 - AP Champions 2-2
10.00 UKS Górnik Libiąż - UKS AP 21 1-6
10.45 AP Champions - UKS Górnik Libiąż 6-1

Orlik Trzebinia Górka, niedziela 08.04.2018
Gospodarz: Akademia 2012
9.15 LKS Żarki - Akademia 2012 2-6
10.00 Victoria Zalas - LKS Żarki 0-3 vo
10.45 Akademia 2012 - Victoria Zalas 3-0 vo

Orlik Babice, niedziela 08.04.2018
Gospodarz: UKS Dulowa
9.15 Triumf Alwernia - Zagórzanka Zagórze 10-5
10.00 Triumf Alwernia - UKS Dulowa 28-0
10.45 UKS Dulowa - Zagórzanka Zagórze 1-12

ŻAKI 15.04.2018

Orlik Babice, niedziela 15.04.2018
Gospodarz I: Zagórzanka Zagórze
Gospodarz II: AP Champions
ZMIANA W ZWIĄZKU Z WYCOFANIEM VICTORII ZALAS
10.45 UKS Górnik Libiąż - Zagórzanka Zagórze 6-3
11.30 AP Chamipions - Akademia 2012 9-1
12.15 AP Champions - Triumf Alwernia 7-4
13.00 Akademia 2012 - Triumf Alwernia 3-6

Orlik Trzebinia Górka, niedziela 15.04.2018
Gospodarz I (3 mecze): AP Champions
Gospodarz II (3 mecze): UKS Trzebinia
13.15 UKS Trzebinia - UKS AP 21 1-13
14.00 UKS AP 21 - LKS Żarki 5-0
14.45 UKS Trzebinia - LKS Żarki 5-3




SKRZATY 15.04.2018

(W miarę możliwości prosimy o przybycie zawodników w strojach (będzie oczywiście jednak możliwość pozostawienia rzeczy w szatniach)

Boisko Ciężkowianka Jaworzno, niedziela 15.04.2018
Gospodarz: Ciężkowianka Jaworzno
9.00 Ciężkowianka Jaworzno - Akademia 2012 1-8
9.00 AP Champions - LKS Żarki 1-0
9.25 UKS Fablok Chrzanów - AP Champions 5-3
9.25 Ciężkowianka Jaworzno - LKS Żarki 2-4
9.50 Akademia 2012 - AP Champions 4-1
9.50 UKS Fablok Chrzanów - Ciężkowianka Jaworzno 5-0
10.15 UKS Fablok Chrzanów - LKS Żarki 5-1

Boisko Babice, niedziela 15.04.2018
Gospodarz I (5 meczy) Arka Babice
Gospodarz II (5 meczy): UKS AP 21 II
9.00 Arka Babice - Triumf Alwernia I 0-4
9.00 UKS Górnik Libiąż - Triumf Alwernia II 3-0
9.25 Triumf Alwernia I - UKS AP 21 I 3-0
9.25 Arka Babice - UKS Górnik Libiąż 0-3
9.50 Triumf Alwernia I - UKS AP 21 I 4-0
9.50 Triumf Alwernia II - UKS AP 21 II 1-0
10.15 Arka Babice - UKS AP 21 I 1-6
10.15 UKS Górnik Libiąż - Triumf Alwernia I 0-9
10.40 Triumf Alwernia II - UKS Górnik Libiąż 2-1
10.40 UKS AP 21 II - Triumf Alwernia I 0-5



Powrót do newsów