Aktualności

1

Młodzież gra - weekend 28-29 września 2019 roku

2019-09-30 06:09 | Red@ktor
Udany weekend w wykonaniu drużyn młodzieżowych trzebińskiego MKS-u, które wygrały swoje mecze. Mogą również cieszyć się w Jaworznie, bo Victoria 1918 też wróciła z wyjazdu do Rzyk z kompletem punktów.

W I Lidze Okręgowej Juniorów A1 dwa zwycięskie spotkania w wykonaniu zespołów z Ziemi Chrzanowskiej. Victoria 1918 Jaworzno pokonała na wyjeździe Orła Witkowice 5-1 i po tej wygranej jest trzecia w tabeli. Siódmy MKS Trzebinia wygrał u siebie ze Strumieniem Polanka Wielka 4-1. MKS Fablok Chrzanów 1 października o godzinie 16:30 zagra w Brzeszczach z Górnikiem, a UKS KS Chełmek ma pauzę w 7. kolejce. Fablok przed tym spotkaniem jest na 5 miejscu w tabeli, a Chełmek na dziewiątym.

7. kolejka - I liga okręgowa A1 Junior, Grupa: Oświęcim (28-29 września 2019)

28 września, 11:00 Sokół Przytkowice - Beskid Andrychów 1:4
28 września, 12:00 LKS Rajsko - Brzezina Osiek 0:8

29 września, 10:00 Orzeł Witkowice - Victoria 1918 Jaworzno 1:5 (1:4)
1-0 Mateusz Janas 2, 1-1 Oskar Bartuś 11, 1-2 Oskar Orawski 15, 1-3 Miłosz Zdanowski 28, 1-4 Nikodem Wojewoda 36, 1-5 Mateusz Darkowski 68

29 września, 13:00 Halniak Maków Podhalański - D&R Unia Oświęcim 1:0

29 września, 13:30 MKS Trzebinia - Strumień Polanka Wielka 4:1 (1:0)
1-0 Radosław Siejka 18, 2-0 Kacper Blaszke 47, 3-0 Radosław Siejka 66, 3-1 Przemysław Pyda 69, 4-1 Szymon Bugdalski 90

1 października, 16:30 Górnik Brzeszcze - Fablok Chrzanów
Pauza: UKS KS Chełmek

I liga okręgowa A1 Junior, Grupa: OświęcimTabela, wyniki, strzelcy, kartki, zmiany

Miejsce na Twoją reklamę - dzwoń 570 634 709

Po przegranej tydzień temu na własnym boisku z rezerwami Sandecji Nowy Sącz 0-3 tym razem młodzi piłkarze MKS-u Trzebinia mogli się cieszyć z kompletu punktów. Pokonali w Limanowej miejscową Limanovię 5-3 choć sam początek spotkania mieli nieudany. Po 10 minutach gry przegrywali z gospodarzami 0-2, a do przerwy 1-2. Pełna mobilizacja w 2 połowie pozwoliła im odrobić straty i udanie zakończyć ten mecz. Po 9 kolejkach zajmują szóstą lokatę, a na swoim koncie zgromadzili 9 punktów.

9. kolejka: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (28-29 września 2019)

28 września, 10:00 Glinik Gorlice - Unia Tarnów 1:0
28 września, 10:00 Soła Oświęcim - Dąb Paszkówka 5:2
28 września, 11:00 Sandecja II Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice 0:1

28 września, 13:00 Limanovia Limanowa - MKS Trzebinia 3:5 (2:1)
1-0 Patryk Zoń 5, 2-0 Patryk Zoń 10, 2-1 Michał Hano 30, 2-2 Kacper Strycharski 49, 2-3 Miłosz Korcz 55, 2-4 Szymon Gruca 60, 3-4 Arkadiusz Śliwa 65, 3-5 Adrian Mysiura 75

II liga wojewódzka B1 Junior MłodszyTabela, wyniki, strzelcy, kartki, zmiany

W 5. kolejce I Lidze Okręgowej B1 Juniora Młodszego grała tylko MKS Trzebinia, która pokonała 5-4 Leskowiec Rzyki. Triumf Alwernia pauzował co w efekcie nie zmieniło nic w pozycji tego zespołu tabeli i jest nadal ostatni. Piłkarze MKS-u nadal są na 2 pozycji i tracą do lidera z Kęt sześc punktów.

5. kolejka: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (28-29 września 2019)

28 września, 11:30 Team Sport Hejnał Kęty - Skawa Wadowice 6:0

29 września, 10:00 MKS Trzebinia - Leskowiec Rzyki 5:4 (3:3)
0-1 Michał Misiek 4, 0-2 Michał Misiek 6, 1-2 Jan Garlacz 13, 2-2 Jakub Dubiel 16, 2-3 Michał Misiek 24, 3-3 Mateusz Wojas 25, 3-4 Michał Misiek 78, 4-4 Jan Garlacz 81, 5-4 Jan Garlacz 90+3

Pauza: Triumf Alwernia