Wyniki Express 17-23 marca 2018 roku

2018-03-17 06:28:25 | Red@ktor |

Po kilku wiosennych dniach do Polski wróciła zima i storpedowała rozgrywki piłkarskie. W III lidze już prawie wszystkie spotkania 19. kolejki zostały odwołane, a tydzień temu odbył się tylko jeden mecz.


W III lidze na obecną chwilę nie odwołano tylko meczu Podhale Nowy Targ - Karpaty Krosno i Wólczanka Wólka Pełkińska - MKS Trzebinia. Ten pierwszy mecz może dojść do skutku, bo gospodarze swoje mecze rozgrywają na sztucznej nawierzchni, ale mecz w Wólce Pełkińskiej stoi pod dużym znakiem zapytania. Pozostałe mecze... Więcej..

Terminarze wiosny w rozgrywkach młodzieżowych

2018-03-17 05:43:23 | Red@ktor |

Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej Chrzanów informuje, że na stronie PPN Chrzanów i w Extranecie zostały zamieszczone terminarze „Wiosna 2018” rozgrywek Juniora Młodszego, Trampkarza i Młodzika.


Zgodnie z uchwałą PZPN kluby są zobowiązane wpisać za pośrednictwem systemu Extranet:
- dzień i godzinę wszystkich meczów w roli gospodarza
- miejsce spotkania z dokładnym adresem stadionu (sędziowie przyjadą na wskazany przez klub obiekt)
W uzasadnionych przypadkach dzień i godzinę wszystkich meczów w roli gospodarza można przesłać e-mailem na adres: ppnchrzanow@wp.pl.
Terminarze... Więcej..

Inauguracja wiosny w "okręgówce" odwołana

2018-03-14 20:13:46 | Red@ktor |

Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej Chrzanów na wniosek klubów/gospodarzy z powodu złego stanu boisk odwołuje pierwszą wiosenną kolejkę rozgrywek Klasy Okręgowej z dnia 17/18 marca 2018.


Po konsultacji z klubami Komisja Gier PPN Chrzanów odwołała inauguracyjną kolejkę rundy rewanżowej w Klasie Okręgowej, która zaplanowana była na weekend 17-18 marca. Wyjątkiem będzie spotkanie pomiędzy Garbarzem Zembrzyce a UKS Chełmek, które odbędzie się na sztucznej nawierzchni w Chełmku o ile zapowiadany powrót zimy nie przeszkodzi w jego rozegraniu.

Przełożona kolejka będzie rozegrana w... Więcej..

Wyniki Express 10-16 marca 2018 roku

2018-03-10 06:51:55 | Red@ktor |

Jeszcze tylko tydzień pozostało do startu rundy wiosennej w Klasie Okręgowej i dwa tygodnie do inauguracji w Klasie A i B. To już ostatnia chwila aby doszlifować formę choć nie wszystkim to jednak wychodzi tak jak to sobie zakładano na początku przygotowań.


Odwołana prawie cała kolejka inauguracyjna III ligi spowodowała, że kluby aby nie wypaść z rytmu meczowego rozgrywają sparingi. Rywalem piątkowego spotkania sparingowego piłkarzy MKS-u Trzebinia rozegranego w Krakowie był ligowy rywal Wiślanie Jaśkowice. Gracze z pod Skawiny wzięli rewanż... Więcej..

Problem z logowaniem do Extranetu - instrukcja

2018-03-06 18:04:17 | Red@ktor |

W związku z problemami z logowaniem się użytkowników klubowych do systemu Extranet, Polski Związek Piłki Nożnej przygotował nową instrukcję logowania.


Jeśli jesteś użytkownikiem klubowym i masz problem z zalogowaniem się do systemu Extranet, wykonaj następujące działania:

1. Wejdź na stronę https://logi n.laczynaspilka.pl
2. Kliknij w napis „Zapomniałeś hasła”
3. Wpisz swój adres e-mail (ten, który jest przypisany do Twojego konta w systemie Extranet)
4. Kliknij w przycisk „Zapisz”
5. Odbierz maila i kliknij w znajdujący się w nim link
6. Na stronie, która się pojawiła wpisz nowe... Więcej..

Poprzednia 1 z 74 Następna