Tabela - A Klasa, Grupa: Chrzanów

      KLUBY M PKT B+/-
M 1 Arka Babice246175:27
2 Fablok Chrzanów246178:27
3 Start Kamień244765:36
4 Ciężkowianka Jaworzno244364:29
5 Błyskawica Myślachowice244051:44
6 Promyk Bolęcin243351:48
7 Wisła Jankowice243242:51
8 Korona Lgota242645:60
9 UKS SP Dulowa (b)242544:52
10 Victoria Zalas (s)242538:66
11 Wolanka Wola Filipowska242240:63
12 MKS Alwernia242132:64
Z 13 Jutrzenka Ostrężnica (b)24829:87

Orzeł Balin decyzją Zarządu klubu został wycofany z rozgrywek, a wyniki dotychczasowych spotkań z jego udziałem anulowano.

  • M - ilość rozegranych spotkań
  • Pkt - ilość zdobytych punktów
  • +/- ilość bramek zdobytych / ilość bramek straconych

A - awans do Ligi Okręgowej Z - zagrożony spadkiem do B Klasy S - spadek do B Klasy

Aktualizacja:

Wyniki ostatniej rozegranej kolejki A Klasy

26. KOLEJKA (16-17 czerwca 2018) 
2018-06-16 15:00Jutrzenka Ostrężnica - Ciężkowianka Jaworzno0:8
2018-06-16 16:00Wisła Jankowice - Korona Lgota4:0
2018-06-16 17:00Arka Babice - Fablok Chrzanów4:1
2018-06-16 17:30Victoria Zalas - Wolanka Wola Filipowska3:2
2018-06-16 17:30Błyskawica Myślachowice - Promyk Bolęcin6:1
2018-06-16 17:30UKS SP Dulowa - Start Kamień2:6
MKS Alwernia - pauza



Wszystkie kolejki A Klasy

Klasyfikacja strzelców Magic Sport A Klasy Sezonu 2017/18

ZAWODNIK (KLUB)
18 Krzysztof Bartyzel (Arka Babice), Adrian Głuszko (Promyk Bolęcin), Paweł Panek (Start Kamień)
17 Kamil Babecki (Korona Lgota), Tomasz Panek (Start Kamień)
15 Dominik Sieprawski (Promyk Bolęcin)
14 Michał Cząstka (UKS SP Dulowa), Szymon Latko (Jutrzenka Ostrężnica)
13 Bartłomiej Molenda (Ciężkowianka Jaworzno)
12 Mateusz Czechowski (Start Kamień), Tomasz Kędziora, Jan Bogucki (Fablok Chrzanów), Sebastian Jaromin (Arka Babice)
11 Mariusz Biel (Ciężkowianka Jaworzno), Sebastian Kaczmarczyk (Błyskawica Myślachowice)
10 Miłosz Ołpiński (Orzeł Balin), Dawid Sabuda (Fablok Chrzanów), Mateusz Knapik (MKS Alwernia), Marcin Głogowski (Arka Babice)
9 Andrzej Nowak, Tomasz Maj (Korona Lgota), Gabriel Szala (Wisła Jankowice), Sebastian Kocot (Wolanka Wola Filipowska)
8 Bartłomiej Machowski (Błyskawica Myślachowice), Grzegorz Dryja (Wisła Jankowice), Mariusz Celej (Start Kamień)
7 Artur Oczkowski (Fablok Chrzanów), Daniel Doległo (Promyk Bolęcin), Marcin Rzeszutko (Ciężkowianka Jaworzno), Krzysztof Ślusarczyk (Victoria Zalas)
6 Michał Kanclerz, Piotr Chlipała (Victoria Zalas), Rafał Chrząszcz, Szymon Stach (Fablok Chrzanów), Damian Gaudyn (Wisła Jankowice), Mariusz Gaj (Wolanka Wola Filipowska), Filip Zając (Arka Babice)
5 Jakub Piegza (Promyk Bolęcin), Dariusz Czyszczoń (Arka Babice), Damian Kułaga (Fablok Chrzanów), Marcin Bała, Kacper Głowacz (Błyskawica Myślachowice), Jan Pawlak (Orzeł Balin/Victoria Zalas), Mariusz Wołek (Start Kamień)
4 Paweł Burbeło, Wojciech Kwiatkowski (Arka Babice), Łukasz Lewarczyk, Marcin Niziołek (Wisła Jankowice), Patryk Świerczyński, Paweł Miziński, Szymon Pieczka (Ciężkowianka Jaworzno), Mateusz Wilk, Adrian Zybiński, Kamil Wojdyła (Błyskawica Myślachowice), Jakub Wallentin (UKS SP Dulowa), Paweł Sosna, Paweł Łuszcz (Jutrzenka Ostrężnica), Paweł Stępień (Orzeł Balin/Fablok Chrzanów), Daniel Kalęba, Piotr Żbik (Wolanka Wola Filipowska)
3 Jerzy Dzierwa, Jakub Jochymek, Rafał Dobrzański, Michał Domurat, Szymon Przepiórka (Fablok Chrzanów), Wojciech Chlebda, Tomasz Łukasik (Błyskawica Myślachowice), Robert Rojek (Orzeł Balin), Andrzej Lament, Krzysztof Kościelniak, Jakub Głogowski (Arka Babice), Przemysław Augustynek, Grzegorz Kocot, Robert Noworyta (Wolanka Wola Filipowska), Tomasz Stryczek, Michał Dudek (Victoria Zalas), Andrzej Dudek, Wojciech Bilko, Wojciech Tekielak, Sebastian Tekielak (MKS Alwernia), Patryk Jochymek, Damian Radomski (Ciężkowianka Jaworzno), Dawid Kurzański, Daniel Prokop, Kamil Tajs, Dawid Bobak (UKS SP Dulowa), Piotr Dziedzic (Korona Lgota)
2 Michał Ryba, Grzegorz Ślusarczyk (Wolanka Wola Filipowska), Paweł Ostrzywilk, Krzysztof Nowakowski, Mateusz Zając, Łukasz Nowak (Korona Lgota), Wojciech Kania, Janusz Hudzik, Sebastian Wódz, Mateusz Taborski (Wisła Jankowice), Szymon Matusik, Jakub Dziurowicz, Szymon Nowak, Mateusz Radomski, Seweryn Podralski (Ciężkowianka Jaworzno), Wojciech Jedynak, Michał Binek (Błyskawica Myślachowice), Maciej Zieliński, Tomasz Wójtowicz, Kacper Siatka (MKS Alwernia), Mateusz Skotniczny, Mateusz Niewczas, Krzysztof Dulowski, Tomasz Rejdych, Szymon Nowak (UKS SP Dulowa), Artur Lach, Norbert Kwaśniewski (Jutrzenka Ostrężnica), Grzegorz Panek, Jacek Kozioł (Start Kamień), Piotr Malik, Marcin Klita (Victoria Zalas), Tomasz Witkowski, Tomasz Bieda, Konrad Patyk, Mateusz Kasperczyk (Arka Babice), Adrian Głownia, Kamil Budnik (Promyk Bolęcin), Artur Ząbek (Fablok Chrzanów)
1 Patryk Cybulski, Michał Bartosik, Jakub Piotrowski, Piotr Kocyk (Błyskawica Myślachowice), Krystian Dulowski, Dariusz Czub, Adrian Baranek, Sebastian Janas (Orzeł Balin), Kamil Burdalski, Bartosz Kurek, Marek Wideł, Paweł Grabowski, Damian Barcik (UKS SP Dulowa), Przemysław Łydek, Łukasz Wyrwik, Dawid Ślusarczyk, Mateusz Motyl, Mateusz Podgórski, Rafał Cyganik (Victoria Zalas), Damian Gawąd, Piotr Sołtysik, Marcin Klimkowicz, Marcin Sibik, Paweł Jajko (MKS Alwernia), Piotr Woronowicz, Mateusz Ślusarczyk, Mateusz Chrząścik (Ciężkowianka Jaworzno), Marcin Filipek, Mateusz Pacura, Mateusz Kawala, Krzysztof Pakuła, Jakub Cyran, Jan Kozak (Jutrzenka Ostrężnica), Mateusz Wiśniewski, Mariusz Fudali, Sebastian Chojnowski, Kacper Klechowski (Fablok Chrzanów), Krzysztof Brzózka, Michał Pałka (Wolanka Wola Filipowska), Szymon Lasoń (Korona Lgota) Piotr Pytka, Rafał Wąchała, Rafał Wróbel, Stanisław Kozioł, Kamil Bulanda, Mateusz Gara (Start Kamień), Arkadiusz Sędrzak, Mateusz Pierzchała, Leszek Pająk, Dawid Kucia, Arkadiusz Łyszcz, Jerzy Pierzchała (Wisła Jankowice), Daniel Buczek, Krystian Bigaj, Łukasz Bębenek, Damian Warecki (Promyk Bolęcin), Maciej Krupnik, Łukasz Grabowski, Paweł Jaromin, Konrad Furtak (Arka Babice)
Samobójcze Bartosz Mamica (Orzeł Balin), Mateusz Zając (Korona Lgota), Łukasz Wyrwik, Mateusz Cyganik, Rafał Tataruch (Victoria Zalas), Grzegorz Panek (Start Kamień), Paweł Łuszcz (Jutrzenka Ostrężnica), Karol Kowalik (UKS SP Dulowa), Łukasz Żbik (Wolanka Wola Filipowska)

blog image
Sponsorem nagród klasyfikacji strzelców A klasy jest Magic Sport

Aktualności z prasy lokalnej

Czerwiec 2018

  • 2018-06-22 Działacze Fabloku wybrali nowego trenera Więcej..
  • 2018-06-22 Świt będzie faworytem, ale inni też mają aspiracje Więcej..
  • 2018-06-18 Fablok Chrzanów bez trenera Więcej..
  • 2018-06-17 Wielkie piłkarskie święto w Babicach Więcej..
  • 2018-06-16 Arka wygrała z Fablokiem i awansowała do "okręgówki" (WIDEO) Więcej..
  • 2018-06-11 Takie rzeczy kibice lubią najbardziej Więcej..
  • 2018-06-09 Fablokowcy byli skuteczni, ale jeszcze nie mogą świętować Więcej..
  • 2018-06-03 Sześć goli do przerwy. Arka rozbiła Wolankę Więcej..
  • 2018-06-02 Start broni się na podium (foto) Więcej..

Maj 2018

  • 2018-05-29 Niecodzienny wyczyn bramkarza. Zobacz jak strzelił gola (WIDEO) Więcej..
  • 2018-05-20 Fablok wygrał po golu, jakiego nie powstydziłby się Robert Lewandowski [FOTO] Więcej..
  • 2018-05-07 Arka zaskoczyła na wstępie (foto) Więcej..
  • 2018-05-06 Skromna wygrana lidera Więcej..

Kwiecień 2018

  • 2018-04-30 W Woli Filipowskiej przerwany mecz Więcej..
  • 2018-04-23 Podsumowanie sportowego weekendu Więcej..
  • 2018-04-21 Rewolucja w minutkę (foto) Więcej..
  • 2018-04-19 W meczu Zalasu z Dulową znów było bardzo gorąco Więcej..
  • 2018-04-14 Ostatni strzał dał Arce punkt w meczu z Kamieniem (WIDEO, ZDJĘCIA) Więcej..
  • 2018-04-08 Ogłoszenie w kościele i darmowe kiełbaski przyciągnęły kibiców (WIDEO, ZDJĘCIA) Więcej..
  • 2018-04-08 Porażka z wiceliderem (ZDJĘCIA) Więcej..
  • 2018-04-07 A Start swoje... (foto) Więcej..
  • 2018-04-07 Fablok Chrzanów ma nowy herb Więcej..
  • 2018-04-03 Fablok gra coraz lepiej Więcej..
  • 2018-04-02 Zwycięstwa Lgoty i Młoszowej oraz walkower Sierszy Więcej..

Marzec 2018

  • 2018-03-31 Trener Fabloku Chrzanów Artur Oczkowski po wygranym meczu z Wolanką Wola Filipowska (WIDEO) Więcej..
  • 2018-03-31 Fablok zrehabilitował się za wiosenny falstart (WIDEO, ZDJĘCIA) Więcej..
  • 2018-03-31 Skarb kibica Ciężkowianki – wiosna 2018 Więcej..
  • 2018-03-27 Alwernia zaczęła od porażki Więcej..
  • 2018-03-27 Start ma nowego trenera Więcej..
  • 2018-03-26 Lgota i Siersza z kompletem punktów Więcej..
  • 2018-03-25 Pewna wygrana Ciężkowianki [ZDJĘCIA] Więcej..
  • 2018-03-24 Start punktuje stałymi fragmentami (foto) Więcej..
  • 2018-03-21 Piłkarski raport transferowy Więcej..
  • 2018-03-12 Podsumowanie sportowego weekendu Więcej..
  • 2018-03-10 Napastnik zapowiada: To cisza przed burzą [FOTO] Więcej..
  • 2018-03-10 Start bez Pyli! Więcej..
  • 2018-03-06 Chrzanowianin zagra w Górniku Zabrze Więcej..
  • 2018-03-05 Podsumowanie sportowego weekendu Więcej..
  • 2018-03-01 Piłkarski raport transferowy – tydzień czwarty Więcej..

Luty 2018

  • 2018-02-21 Piłkarski raport transferowy – tydzień trzeci Więcej..
  • 2018-02-16 Balin znika z piłkarskiej mapy Więcej..
  • 2018-02-14 Piłkarski raport transferowy – tydzień drugi Więcej..
  • 2018-02-09 Klub sportowy nie zostanie rozwiązany. Znaleźli się chętni, by nim kierować Więcej..
  • 2018-02-07 Milion na sport Więcej..
  • 2018-02-07 Piłkarski raport transferowy – tydzień pierwszy Więcej..
  • 2018-02-05 Spotkanie Noworoczne w LKS Ciężkowianka Więcej..
  • 2018-02-03 Trzebinia remisuje, Świt wygrywa. Na boisku nie zabrakło nowych twarzy (WIDEO, ZDJĘCIA) Więcej..
  • 2018-02-02 Dotacje dla sportowców według nowych zasad. Ma być jasno i przejrzyście Więcej..

Styczeń 2018

  • 2018-01-30 Kolejny klub piłkarski może przestać istnieć Więcej..
  • 2018-01-23 Najwięcej dla Miejskiego Klubu Sportowego Trzebinia Więcej..
  • 2018-01-13 To już szesnasta zmiana trenera Więcej..
  • 2018-01-03 Trener i piłkarze odchodzą z Balina Więcej..

Grudzień 2017

  • 2017-12-19 Victoria ma nowego trenera Więcej..
  • 2017-12-18 Fablok zmierzy się z wyżej notowanymi drużynami Więcej..

Listopad 2017

  • 2017-11-21 Szkoleniowiec zrezygnował z dalszej pracy w klubie Więcej..
  • 2017-11-19 Piłkarska jesień w Dulowej Więcej..
  • 2017-11-13 Planowa wygrana „Ciężkowianki” Więcej..
  • 2017-11-13 Tylko Korona Lgota zdobyła komplet punktów Więcej..
  • 2017-11-12 A: Start punktuje na finiszu (foto) Więcej..
  • 2017-11-11 Fablok mistrzem jesieni Więcej..
  • 2017-11-09 Hit rundy już w sobotę. Fablok z Arką powalczą o mistrza jesieni Więcej..
  • 2017-11-07 „Ciężkowianka” na podium Więcej..

Październik 2017

  • 2017-10-30 Festiwal bramek w Ciężkowicach Więcej..
  • 2017-10-30 Komplet punktów dla Myślachowic i Bolęcina Więcej..
  • 2017-10-29 Drużyna Balina osłabła po przerwie, ale uratowała remis z Dulową Więcej..
  • 2017-10-23 Pogrom w Zalasie Więcej..
  • 2017-10-23 Tylko Korona Lgota odniosła zwycięstwo Więcej..
  • 2017-10-21 A: Orzeł rozgromiony w Kamieniu (foto) Więcej..
  • 2017-10-21 Pięć minut, które wstrząsnęły Wisłą [FOTO] Więcej..
  • 2017-10-16 Wygrane Trzebini, Bolęcina, Myślachowic i Młoszowej Więcej..
  • 2017-10-11 Złoty gol Molendy Więcej..
  • 2017-10-09 Zwycięstwa Dulowej, Młoszowej i Sierszy Więcej..
  • 2017-10-07 A: Gol stadiony świata w Kamieniu (foto) Więcej..
  • 2017-10-07 Piłkarze Myślachowic zrobili kołyskę i urwali punkt liderowi [FOTO] Więcej..
  • 2017-10-02 Horror bez happy endu Więcej..
  • 2017-10-02 Pełna pula dla Myślachowic, Bolęcina i Sierszy Więcej..
  • Wrzesień 2017

    • 2017-09-30 Myślachowice wypunktowały Zalas (ZDJĘCIA) Więcej..
    • 2017-09-28 A: Udany finisz Startu (foto) Więcej..
    • 2017-09-27 Błyskawica trafiła Alwernię, Dulowa przeskoczyła Wisłę Więcej..
    • 2017-09-25 Młoszowa umocniła się na pozycji lidera Więcej..
    • 2017-09-18 Brawa dla Myślachowic, Młoszowej i Sierszy Więcej..
    • 2017-09-12 Puchar Polski, Chrzanów: MKS Trzebinia pierwszym finalistą. Świętek w głównej roli Więcej..
    • 2017-09-12 Trzebinia odniosła najwyższą wygraną od kilku lat Więcej..
    • 2017-09-12 Kolorowo w Ciężkowicach Więcej..
    • 2017-09-11 Wygrane Myślachowic, Młoszowej i Sierszy Więcej..
    • 2017-09-10 A: Twierdza Kamień zdobyta! (foto) Więcej..
    • 2017-09-05 Remis z liderem Więcej..
    • 2017-09-04 Zwycięstwa Trzebini, Dulowej, Młoszowej i Bolęcina Więcej..
    • 2017-09-02 Fablok postrzelał sobie w Lgocie [FOTO] Więcej..

    Sierpień 2017

    • 2017-08-29 Piłkarski rollercoaster w Ciężkowicach Więcej..
    • 2017-08-28 Ciężkowianka wiceliderem Więcej..
    • 2017-08-27 A: Szturm w Kamieniu (foto) Więcej..
    • 2017-08-25 Są kary za bijatykę w Dulowej Więcej..
    • 2017-08-22 „Ciężkowianka” liderem! Więcej..
    • 2017-08-21 „Ciężkowianka” w półfinale! Więcej..
    • 2017-08-21 Tylko Myślachowice i Dulowa odniosły zwycięstwa Więcej..
    • 2017-08-19 Dulowa w dziesiątkę załatwiła Victorię Więcej..
    • 2017-08-19 Po meczu w Dulowej doszło do bijatyki Więcej..
    • 2017-08-17 W Chrzanowie zarósł kolejny stadion Więcej..
    • 2017-08-07 „Ciężkowianka” gromi w Pucharze Więcej..
    • 2017-08-05 Dulowa zrewanżowała się Fablokowi [FOTO] Więcej..

    Lipiec 2017

    • 2017-07-31 Udana inauguracja „Ciężkowianki” Więcej..
    • 2017-07-23 Władysław Bębenek zasiadł na trenerskiej ławce Wisły Jankowice Więcej..
    • 2017-07-18 Przygotowania Ciężkowianki do sezonu Więcej..
    • 2017-07-13 Postępy Ciężkowianki Więcej..
    • 2017-07-10 Walne Zebranie LKS „Ciężkowianka” Więcej..
    • 2017-07-09 Seniorzy Ciężkowianki przygotowują się do sezonu Więcej..
    • 2017-07-07 Walne Zebranie LKS „Ciężkowianka” Więcej..
    • 2017-07-06 Krzysztof Doległo nie jest już trenerem Bolęcina Więcej..
    • 2017-07-04 Victoria bez trenera Więcej..


Archiwum rozgrywek

A Klasa, Grupa: Chrzanów

  • Sezon 2016/2017 Uczestnicy: Victoria 1918 Jaworzno, Arka Babice, MKS Fablok Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2015/2016 Uczestnicy: Victoria Zalas, Zgoda Byczyna, Arka Babice Więcej..
  • Sezon 2014/2015 Uczestnicy: LKS Żarki, Zgoda Byczyna, Arka Babice Więcej..
  • Sezon 2013/2014 Uczestnicy: MZKS Alwernia, Arka Babice, LKS Żarki Więcej..
  • Sezon 2012/2013 Uczestnicy: Nadwiślanin Gromiec, Arka Babice, Wolanka Wola Filipowska Więcej..
  • Sezon 2011/2012 Uczestnicy: LKS Żarki, Arka Babice, Tempo Płaza Więcej..
  • Sezon 2010/2011 Uczestnicy: Orzeł II Balin, Nadwiślanin Gromiec, Arka Babice Więcej..
  • Sezon 2009/2010 Uczestnicy: Zagórzanka Zagórze, Arka Babice, Orzeł II Balin Więcej..
  • Sezon 2008/2009 Uczestnicy: LKS Żarki, Zagórzanka Zagórze, Arka Babice Więcej..
  • Sezon 2007/2008 Uczestnicy: UKS Regulice, Wolanka Wola Filipowska, Korona Lgota Więcej..
  • Sezon 2006/2007 Uczestnicy: Fablok II Chrzanów, Wolanka Wola Filipowska, MKS II Trzebinia-Siersza Więcej..
  • Sezon 2005/2006 Uczestnicy: Tempo Płaza, Wolanka Wola Filipowska, MKS II Trzebinia-Siersza Więcej..
  • Sezon 2004/2005 Uczestnicy: Unia Kwaczała, Tempo Płaza, Fablok II Chrzanów Więcej..
  • Sezon 2003/2004 Uczestnicy: Orzeł Balin, MKS II Trzebinia-Siersza, Tempo Płaza Więcej..
  • Sezon 2002/2003 Uczestnicy: Nadwiślanin Gromiec, Orzeł Balin, Tempo Płaza Więcej..
  • Sezon 2001/2002 Uczestnicy: Ruch Młoszowa, Tempo Płaza, MKS II Trzebinia-Siersza Więcej..
  • Sezon 2000/2001 Uczestnicy: brak danych